En ucuz operatör önerisi

İyi yok diye bir şey yok, içlerinden birisi tercih edilecek. Böyle boş yorum yapmak yerine yapmamak daha faydalı olur. Kullandıkları altyapı bölgeye göre değişiyor mu ve baz istasyonu bilgisi almak için sordum herkes boş boş yorum yapmış.
Güzel kardeşim madem soruyorsun, insanlar yorum yapınca ağlayacağına düzgünce açıkla.
Yazmışım doğru ama bunun ne alakası var? BİM ve PTT örneği verdim. Niye böyle burası arkadaş konu açtım pişman oldum. Konu kilit.

Biz de başka bir alternatif söylüyoruz kardeşim. Google'a girip fiyatları öğrenmek zor değil.

Güzel kardeşim madem soruyorsun, insanlar yorum yapınca ağlayacağına düzgünce açıkla.
Yazmışım doğru ama bunun ne alakası var? BİM ve PTT örneği verdim. Niye böyle burası arkadaş konu açtım pişman oldum. Konu kilit.

Biz de başka bir alternatif söylüyoruz kardeşim. Google'a girip fiyatları öğrenmek zor değil.
Fiyat sadece mesele değil, kullanıcı yorumu güncel olarak google'de soru cevap şeklinde yok. Anlama sorunu çok kötü bir şey, umarım herkes sorununu çözer. Burada anlaşılmayacak bir şey yok, WP grubuma paylaştım herkes anlatmak istediğimi anladı. Z kuşağı tamamen kaos, genelde küçük yaş kitlesi olduğu için neyse sorun yok.

Güncel olarak şu an üç operatörde tarife fiyatları aynı, hepsinin arasında 1-2 liralık fark var, Pass paketleri ve bol GB olmasından Vodafone tercih edin derim. Ama kaliteye önem veriyorsanız Turkcell'den vazgeçmeyin.

Bimcell eskisi kadar ucuz değil ama yine de diğerlerine göre genelde daha uygun fiyatlı oluyor. Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyor.

Geri
Yukarı