En ucuz RDR 2 nereden alınabilir?

Desiigner

Picopat
Arkadaşlar korsan olanını indirdim denemek için oyun bayağı hoşuma gitti komple silip orijinal almak istiyorum bir de sanırım yeni güncelleme falan almış galiba oyun şu an en uygun nereden alabilirim CD key vs gibi?

Dosya Ekleri

• 1711145220826.png
    1711145220826.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 38
Ultimate olan onlineda bir takım avantajlar sağlıyor eğer ileride online oynarım diyorsan, almışken ultimate tercih edebilirsin.

Arkadaşlar korsan olanını indirdim denemek için oyun bayağı hoşuma gitti komple silip orijinal almak istiyorum bir de sanırım yeni güncelleme falan almış galiba oyun şu an en uygun nereden alabilirim CD key vs gibi?

Epic Games'te bu indirim varken sormak bile hata. 28ine kadar Epic'ten almazsan bir daha asla 1000TL altı RDR2 alamazsın. Ama ben sadece offline oynarım Online'ye gerek yok dersen İtemsatış'tan 25TL'ye ortak kullanım hesaplardan nasiplenebilirsin maddi gücün yetmezse.

Epic Games'te bu indirim varken sormak bile hata. 28ine kadar Epic'ten almazsan bir daha asla 1000TL altı RDR2 alamazsın. Ama ben sadece offline oynarım Online'ye gerek yok dersen İtemsatış'tan 25TL'ye ortak kullanım hesaplardan nasiplenebilirsin maddi gücün yetmezse.

Aldım hocam az önce sağ olun hesap falan sevmediğim şeyler. Kalıcı olarak benim olsun taraftarıyım. Online pek oynayan yokmuş harita boş gerek yok falan diyorlardı o yüzden normal olanını aldım. TR yama kurup devam ederim oynamaya.

Şu an için Epic Games mantıklı. Ultimate oyun içerisinde bir kaç eşya veriyor sadece.

1711145678176.png

Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition kapsamında Special Edition'ın sağladığı tüm Hikaye Modu içeriklerine ek olarak çevrimiçi karakterin için Bonus Kıyafetler, Rütbe Bonusları, Koyu Kestane At ve Hayatta Kalma Kampı temasına ücretsiz erişim bulunuyor.

Dahası, çevrimiçi İlave Silahlara erişim de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı