En ucuz RX6400 nerede bulunur?

Hocam sırf bu karta özel değil, genel olarak birkaç ay boyunca indirim kovalamayı düşünüyorum 3070 için (acelem yok), nereleri takip etmeliyim. Yurt dışından almak iyi olur mu (garanti vs.)

Genel olarak ne tavsiye edersiniz?

Akakçe'den ve buradaki indirim konularından takip et yurt dışı artık mantıklı değil yeni gelen vergilerden sonra.

Akakçe'den ve buradaki indirim konularından takip et yurt dışı artık mantıklı değil yeni gelen vergilerden sonra.
Şu ürün dün 12bin civarı olmuştu

Sizce iyi bir fırsatmıydı? Hem PNY duymamıştım, hem de 2 fanlı emin olamadım.
Büyük ihtimal 3070'li bir sistem kurmayı düşünüyorum, sizce markalar (asus vs vs) çok fark ediyor mu? Ne tavsiye edersiniz?

Atıyorum şunun neden daha ucuz olduğunu anlayamıyorum :(

Şu ürün dün 12bin civarı olmuştu

Sizce iyi bir fırsat mıydı? Hem PNY duymamıştım, hem de 2 fanlı emin olamadım.
Büyük ihtimal 3070'li bir sistem kurmayı düşünüyorum, sizce markalar (ASUS vs.) Çok fark ediyor mu? Ne tavsiye edersiniz?

Atıyorum şunun neden daha ucuz olduğunu anlayamıyorum :(

Arz talepten pahalı fiyatları (MSI, ASUS vb) markaların mesela şu an Gainward 3070 İnventusta 13.5k onu alabilirsin veya 12K bu fırsatları yeniden bekleyebilirsin.

Arz talepten pahalı fiyatları (MSI, ASUS vb) markaların mesela şu an Gainward 3070 İnventusta 13.5k onu alabilirsin veya 12K bu fırsatları yeniden bekleyebilirsin.
Hocam genel olarak "neyi en ucuz bulursan al" mı? Veya kaçınmamı tavsiye ettiğin bir marka var mıdır? Atıyorum Asus ile PNY arasında ne kadar fark var, 2 fan ile 3 fan arasında ne kadar fark var, pek bilmiyorum.

Geri
Yukarı