En ucuz sıvı soğutma overclock için yeterli midir?

Bütçeniz

Bütçeni biraz daha artırabilirsin arctic freezer 34'in iki fanlı modeline bir bak. Bütçeni aşamayacaksan Dark soğutuculara bak. 6 bakır boru daha iyi soğutur diye bir kural yok.

Hocam oneriniz icin tesekkurler. Bu dediginiz fan benim isimi gorur mu yani o.c. icin kullanilabilir mi?

2600K efsanedir. H100i, iyi bir Asus anakart ve sağlam bir PSU ile 5.1 GHz çok kullandım. :)

Aynen oyle bende de msi z77a-g43 anakarti var
2.el 200TL'e çok kral air cooler alırsınız.

Oneride bulunabilir misiniz

O.C. sabit bir şey değil, Stock soğutucuyla bile O.C. olur.
Dostum ekran kartın genellikle kaç derece oluyor ? Yakın bi sisteme sahibimde sadece kasamda egzoz fan bulunmuyor o yüzden 3A oyunlarda 74 ortalama alıyorum merak ettimde.(Pek yakın bi sistem değilmiş ama kart aynı seri weqguıoğwegqwg)

Dostum ekran kartın genellikle kaç derece oluyor ? Yakın bi sisteme sahibimde sadece kasamda egzoz fan bulunmuyor o yüzden 3A oyunlarda 74 ortalama alıyorum merak ettimde.(Pek yakın bi sistem değilmiş ama kart aynı seri weqguıoğwegqwg)
Ortalama 76 derece alıyor ama kasamın hava akışı baya kötü. Düzgün bir kasada kullansam daha da düşer değerler. Eğer 590 falan kullandığın halde 74 derece alıyorsan çok iyi.
Hocam oneriniz icin tesekkurler. Bu dediginiz fan benim isimi gorur mu yani o.c. icin kullanilabilir mi?
Kendi fiyat segmentindeki en iyi soğutuculardan biri senin işini rahatlıkla görür. Anakartına ve kasana uyumlu olmasına dikkat et işlemci soğutucular büyüktür kasanın yan kapağı kapanmayabilir.
Ortalama 76 derece alıyor ama kasamın hava akışı baya kötü. Düzgün bir kasada kullansam daha da düşer değerler. Eğer 590 falan kullandığın halde 74 derece alıyorsan çok iyi.

Freezer 34 kendi fiyat segmentindeki en iyi soğutuculardan biri, senin işini rahatlıkla görür. Anakartına ve kasana uyumlu olmasına dikkat et işlemci soğutucular büyüktür kasanın yan kapağı kapanmayabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı