Sıvı soğutma 7500F için yeterli midir?

Hocam normalde kaliteli bir kule tipi soğutma işinizi görecektir ama illaki sıvı soğutma istiyorsanız bu attığınızda gayet kalitelidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
DeepCool AG400, yeterli olacaktır. O kadar online oyun oynuyorum yanında bir çok hikayeli oyun 46 derecenin üzerini daha görmedim.

Stok soğutucu ile 81 derecelerde oynuyordum hem uygun hem de iyi soğutucu. 849TL'ye almıştım 1 ay önce.

Kule tipi hava soğutuculara o kadar yüksek fiyat vermek bana her zaman saçma gelmiştir hele ki AG400 yetebiliyorken neden 2 fanlı 7+ borulu kule tipi alıyım ki. Fakat Peerless 120 öneren ve kullananda çok soğutması gayet iyi de bir zahmet iyi olsun öyle bir soğutucuyken.

Ya beyaz sistem topluyorumda arkadaşım bunu önerdi dedim hani bu soğutur mu acaba kalitesinden emin değilim de ama herkes yeter diyorsa alınabilir gibi kule tipi de yeter diyorsanız aslında o daha iyi olur gibi uyguna gelir hem.

Kule tipi yeterli dediğim gibi. Pahalı sıvı soğutmaya gerek yok. Beyaz tercihinizse bunu alabilirsiniz:

Ya beyaz sistem topluyorumda arkadaşım bunu önerdi dedim hani bu soğutur mu acaba? Kalitesinden emin değilim de ama herkes yeter diyorsa alınabilir gibi. Kule tipi de yeter diyorsanız aslında o daha iyi olur gibi. Uyguna gelir hem.

BITFENIX Enso Mesh 4ARGB WHITE Beyaz BFC-ESM-150-WWWGK-4A, 4x120mm ARGB Fan, Temperli Yan Cam, 272mm E-ATX desteÄi, MidTower Kasa - inventus kasa da bunu aldım. Yakışır gibiydi sıvı soğutma.
https://www.sinerji.gen.tr/deepcool...00p-amd-uyumlu-hava-sogutucu-p-49429?v=1.62.3 Bunu alabilirsin.

Day's Gone, Apex, Battlefield 2042, Warzone 3.0, Cyberpunk gibi oyunlar oynuyorum dediğim gibi 46-47 derecenin üstünü görmedim gayet te makul değerler zaten bu işlemci bir tek stok soğutucuda çok ısınıyor onun dışında kule tipi rahat soğutabiliyor, 15 dakikalık aida64 ve occt testinde bile yalan olmasın 65 dereceleri görebiliyorsun.

Geri
Yukarı