En ucuz ve en hızlı internet önerisi

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar şu anda 20Mbps Superonline fiber internet kullanıyorum. Fiber ile şu ana kadar 35Mbps'in altına düşmedim sizce bu internette kalayim mi yoksa değişeyim mi? Değiş der iseniz sizce hangisi daha mantıklı?

Faturam = 203TL(TV+ ile birlikte)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu anda 20Mbps Superonline fiber internet kullanıyorum. Fiber ile şu ana kadar 35Mbps'in altına düşmedim sizce bu internette kalayim mi yoksa değişeyim mi? Değiş der iseniz sizce hangisi daha mantıklı?

Vodafone tarafına geçebilirsiniz 100Mbps 375TL 70 lira geri ödemeli. Vodafone hatlara. Bende geçeceğim muhtemelen.

Altyapı desteğin varsa çok net TurkNet kanka.

Dosya Ekleri

• hız.png
    hız.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 25
Türk Telekom kullanıyordum bir aralar 50Mbps paketini ve 50Mbps'den fazlasınıda alıyordum ama TurkNet'te 23 olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 1973898

Bu da Millenicom diye bir markanın altyapı sorgusu.Eki Görüntüle 1973901

Millenicom kesinlikle tavisye etmem ping degerleri 60 altına inmez güç içerisinde çok fazla hız düşer sabit hız alamazsınız.

Gram tavsiye etmiyorum internet gitti mi 4 gün gelmiyor. Bu fiyata anca bu hizmet.

Ping değerleri nelerdir? Acaba? Kesin mi oluyor bu kesintiler veya tek siz mi yaşadınız acaba.

Geri
Yukarı