En ucuz VP nereden alınır?

myhtai

Hectopat
Daha fazla  
Selam.
Yağmacı karambit almayı düşünüyorum, VP çekeceğim o yüzden.
En ucuz ve en iyi site hangisidir VP almak için? Önerileriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol ve Vodafone'dan aldım bu güne kadar, Trendyol'da kampanya harici almayın, 6-7 saatte anca teslim ediliyor.
Vodafone'da durum böyle değil, dün gece aldım anında teslim edildi.

Vodafone hattınız olmadan satın alabiliyorsunuz diye biliyorum.

(Pokus'ta Trendyol indirimi var, 150₺ ve üzeri alışverişlerde 75₺ iade ediyor, faydalanabilirsiniz)

En ucuz site bu;

Daha ucuzunu bulamadım ben. 3-4 kez alışveriş yaptım. Kodu aldığınız gibi siparişlerim kısmından görebiliyorsunuz. Teslim edilmesi için beklemek gerekmiyor.

Siteye para yükleyip bakiyenizdeki para ile VP alıyorsunuz. GPay ile yükleme yaptım ben. %1.2 komisyon kesiyor.

Trendyol ve Vodafone'dan aldım bu güne kadar, Trendyol'da kampanya harici almayın, 6-7 saatte anca teslim ediliyor.
Vodafone'da durum böyle değil, dün gece aldım anında teslim edildi.

Vodafone hattınız olmadan satın alabiliyorsunuz diye biliyorum.

(Pokus'ta Trendyol indirimi var, 150₺ ve üzeri alışverişlerde 75₺ iade ediyor, faydalanabilirsiniz)

Hocam genel olarak pokus kart tavsiye eder misiniz? Papara kullanıyorum, onu da çıkarabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam.
Yağmacı karambit almayı düşünüyorum, VP çekeceğim o yüzden.
En ucuz ve en iyi site hangisidir VP almak için? Önerileriniz için teşekkürler.

Ben 1 yıldır Trendyol'dan alıyorum, tüm sitelerin fiyatları neredeyse aynı Trendyol'da 4-5 lira daha ucuz oluyor bazen ve maksimum 5 dakika içinde teslim ediliyor kod fakat satıcı da önemli paybox satıcısından alıyorum.

Geri
Yukarı