En Ucuz Xperia SP

LG kötü mü orada duracan işte!

LG çok iyi telefon yapar. Ben LG Optimus 3D kullanıcısıyım.

Ama güncelleme olarak kötü. Ama bunu düzeltirse yine iyi çıkış yapar.

Nexus 4'e gelince...

Sen hiç Nexus telefon gördün mü konuşuyorsun?

Nexus telefonları Google günceller. Donanımı firmalar yapar. Bundan önce HTC, Samsung yaptı. Şimdi LG.

Tekrar söylüyorum. Nexus 4 çok iyi telefondur.

LG güncelleme konusunda çok kötü bir firma ama Nexus sonuçta Google'ın elinde olduğu için Google güncellemeleri aksatmaz tahminimce.

Motorola, Google'a satıldı diye takvimde değişiklik olmaz ve güncelleme gelir diye düşünmüştü herkes. Sonuç hüsran olmuştu. Ama Nexus'ta benzer sıkıntının yaşanacağını zannetmiyorum. Google bindiği dalı kesmiş olur öbür türlü :)

Nexus gerçekten çok iyiymiş. Kararımı değiştirdim, Nexus 4 alıyorum. En ucuz nerede bulabilirim? Hadi bakalım bekliyorum.
Kararımı değiştiren inceleme
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- - - Güncellendi - - -

Oyy gençler bırakıp gitmeyin beni. 30 ağustosa kadar zamanım var.

- - - Güncellendi - - -

Başlığı "En Ucuz LG Nexus 4" yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nexus gerçekten çok iyiymiş. Kararımı değiştirdim, Nexus 4 alıyorum. En ucuz nerede bulabilirim? Hadi bakalım bekliyorum.
Kararımı değiştiren inceleme
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- - - Güncellendi - - -

Oyy gençler bırakıp gitmeyin beni. 30 ağustosa kadar zamanım var.

- - - Güncellendi - - -

Başlığı "En Ucuz LG Nexus 4" yapabilirsiniz.

Teknosa ve Teknolojix'te.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı