En Ucuza Hangi Siteden Bilgisayar Toplanır ?

sinerji.gen.tr veya webdenal.com öneririm. Sinerji'nin özelliği montaj ve test seçeneğinin 30TL verilip yapılmasıdır. Yani çoğu kişiyi kurtarıyor.

Alacağın parçaları belirledikten sonra araştırma yaparak bulabilirsin. Hepsiburada, Vatanbilgisayar, Sinerji, Webdenal, Hızlıal, Kliksa, Bimeks, Goldbilgisayar gibi sitelerden parçaları karşılaştırabilirsin. Ben parçaları belirledikten sonra kampanyaları da gözeterek topladım bilgisayarımı. Hızlıal da yapıkredinin 500tl üzeri alışverişe 50 tl indirim kuponu vardı mesela. 2 kısımda 500tl üzeri sepet yaparak işlemci anakart hdd ram usb wifi ve kasa fanı aldım. Daha önceki alışverişlerimden de puanım vardı onları kullandım toplamda 130 tl indirimli almış oldum. Hepsiburada da 2 x 50tl hediye çekim vardı oradan da SSD kasa ve DVD sürücümü aldım. Ekran kartımı da en uygun olduğu için Vatanbilgisayardan aldım.
Nerenin sana göre avantajlı olduğunu araştırman gerek.
Ne kadar kar ettin? Kayda değer bir miktar oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı