En ucuza sistem nereden toplanır ?

Vatan'ın ismi çıkmış diye herkes en ucuzu, en iyisi olarak biliyor ama yanlış. Webdenal bana göre en ucuzu ve kargo ücreti de çok az, kaliteli, hızlı.

Vatan'ın ismi çıkmış diye herkes en ucuzu, en iyisi olarak biliyor ama yanlış. Webdenal bana göre en ucuzu ve kargo ücreti de çok az, kaliteli, hızlı.

Hocam taksitte çok para ekleniyor onun yerine ben Bilişimport bakıyorum.Peşin alacaksan Webdenal da çok iyi ama taksitte ek 300 e yakın para geliyor 5 milyarlık sistem topladın mı.

İyi de hangi sitede satın alacağın ürün fiyatı fazla olduğunda taksitte fiyatı artmaz ki? Az bir fark olabilir fakat paketlemeleri çok iyi, hızlılar, kendim gördüm, yaşadım. İlgileniyor adamlar. Tek çekimde en ucuzu webdenal diyelim o zaman :)

Vatanın fiyatlarını bilmeyen kalmamıştır herhalde en pahalısı orada zaten ben siteden sistemi oluşturdum yoksa en son seçenek Vatandan almak.

Bilişimport -Sapphire r9 nano 2316 tl,Vatan Sapphire r9 nano 2623 tl mesela üst seviye kartlarda fiyatları çok uygun diğer bileşenlerde de uygun valla böyle giderse ben ya bilişimden yada sinerjiden toplamayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı