En ucuza Office programları nereden alınır?

uesjnn

Picopat
Daha fazla  
En ucuza Office programları temini nasıl olur? Öncellik PowerPoint daha sonra da diğerleri. İlla Microsoft'un kendisinden mi almak lazım.

En ucuza Office programları temini nasıl olur? Öncellik PowerPoint daha sonra da diğerleri. İlla Microsoft'un kendisinden mi almak lazım.

Office 2021 Retail key olarak satın alabilirsiniz.
Office 2021 Professional Plus Retail Dijital Lisans Satın Al | SaglamLisans

Office 365 için 3 ay, 6 ay ve 1 yıl olmak üzere süreli hesap satın alabilirsiniz.
Microsoft Office 365 Lisans Hesabı Satın Al | SaglamLisans
Office 365 için 2 sene önce Mac bilgisayarıma 1 yıllık hesap satın aldım. Bitmedi süresi ve sürekli güncelleme geliyor. 😂

Office 2021 Retail key olarak satın alabilirsiniz.
Office 2021 Professional Plus Retail Dijital Lisans Satın Al | SaglamLisans

Office 365 için 3 ay, 6 ay ve 1 yıl olmak üzere süreli hesap satın alabilirsiniz.
Microsoft Office 365 Lisans Hesabı Satın Al | SaglamLisans
Office 365 için 2 sene önce Mac bilgisayarıma 1 yıllık hesap satın aldım. Bitmedi süresi ve sürekli güncelleme geliyor. 😂

Retail key süresiz mi? Açıkçası ben Word'den yazı ve Outlook üzerinden mailler için kullanıyorum.
Veri güvenliği açısından bir sorun olur mu? Örneğin maillerimi bu keyleri yaratan firmanın görme şansı vb. olabilir mi?

Retail key süresiz mi? Açıkçası ben Word'den yazı ve Outlook üzerinden mailler için kullanıyorum.
Veri güvenliği açısından bir sorun olur mu? Örneğin maillerimi bu keyleri yaratan firmanın görme şansı vb. olabilir mi?

İki cihazla kullanılmıyor. Diğer bilgisayardan kaldırılması süresince yeni cihazlarda kullanabilirsiniz. Bu durumda süresiz oluyor.
Veri güvenliği kısmını hiç düşünmedim ama Retail olduğu için görmeleri imkansız. Bunun için business üyeliği olması gerekiyor.

Geri
Yukarı