Office programları eğitimi en iyi şekilde nereden alınabilir?

captainking

Picopat
Devresine mosfetine kadar bilmek yetmiyor iş için bu ofis programlarını bilmek lazım. Tabii bir yazı yazıp yazdırabilirim ama liste yapmak vb. kamuda işe yarayacak işleri öğrenmek için bunun en iyi ve pratik eğitimini nereden alabilirim? YouTube'da videolar adamlar Excel için 200 video çekmiş ne bu böyle. Daha özet ve pratik işleri için varsa bekliyorum.

Excel komutları dışında öğrenilmesi gereken bi olayı yok. O da muhasebe veya stok yönetimi yapmayacaksınız bir işinize yaramaz gereksiz.

Excel komutları dışında öğrenilmesi gereken bi olayı yok. O da muhasebe veya stok yönetimi yapmayacaksınız bir işinize yaramaz gereksiz.
Data entry işlerinde işinize yarar,okulda ihtiyacınız var,patron öyle şöyle ister yine gerekir.

Nasıl yok? Bir nöbet listesi, gelir gider tablosu vb. bir şey için nerede yapacaksın? Exel lazım. Lazım olduğu için yazıyorum zaten olmasa niye konu açayım. :) Eksiklerimi gidermek istiyorum 10 saat videoda izlemek istemiyorum.

Geri
Yukarı