En utanç verici anılarınız nedir?

Yüzde yüz görme engelli bir arkadaşım vardı ve sohbet ediyorduk. Birden çok kişi vardı. Öyle sohbet arasında komik bir video gösteresim gelmişti ve sıra sıra göstermeye başladım. Yanlışlıkla görme engelli arkadaşıma fark etmeden göstermeye çalıştım. Çok utandım ve özür bile dileyemedim.

Yüzde yüz görme engelli bir arkadaşım vardı ve sohbet ediyorduk. Birden çok kişi vardı. Öyle sohbet arasında komik bir video gösteresim gelmişti ve sıra sıra göstermeye başladım. Yanlışlıkla görme engelli arkadaşıma fark etmeden göstermeye çalıştım. Çok utandım ve özür bile dileyemedim.

Cidden çok kötüymüş.

Kara mizah tanim

Bugün okul çıkışında araba kazası(Toyota Corolla BMW'ye çarptı) oldu sonra çarpan araba (corolla) kaçmıştı bende gülmüştüm BMW'ye binen adam bana öyle bir bakış attı ki yerin dibine girdim.

Okuldan çıktım yurda gideceğim otobüse bindim, telefona öyle dalmışım ki otobüs "son" durakta durmuş bekliyor. Gittim şoföre sordum "Abi bu otobüs daha gitmeyecek mi?" diye o da bana "Burası son durak yeğenim" dedi ve güldü. Utancımdan yerin dibine girdim :D

Yanlış hatırlamıyorsam 5'e gidiyordum. Daha küçük bir çocuktum ve okula servis ile gidiyordum. Ama servisin plakasını unutmuştum ve okul çıkışında 15 dakika servisi aramıştım sağ olsun servis şoförü beni beklemişti ama çok utanmıştım.

Taekwondo'ya gidiyordum, ısınma esnasında zıplarken 5-6 tane gaz bombası attım (sıkışmıştım mecbur koyurmak zorundaydım) biraz sesliydi yanımda da benden büyük bir abi vardı anlamıştı ama çaktırmamaya çalışmıştı ona buradan selam olsun. (en utandığım anım değil ama utandığım bir anı işte.) (oh bunu yazarken 1 tane daha patlattım mis :) )

Geri
Yukarı