Utanç verici anılarınız

Fatiwh

Picopat
Ben 6-7 yaşlarımda bir gün köydeydim, yanıma 2 tane 16-17 yaşlarında kişi geldi. Bana dediler ki “ellerini kaldır havaya kaldır, sana bir sihir göstericez.” bende çocuktum tabii ellerimi havaya kaldırınca pantolonumu indirip kaçtılar.😃 Bende içimdeki siniri çıkartmak için 12 yaşımda parkta bir çocuğun pantolonunu indirdim. En azından o çocuğu kimse görmedi. Beni bayağı kişi görmüştü.😔

Ben 6-7 yaşlarımda bir gün köydeydim, yanıma 2 tane 16-17 yaşlarında kişi geldi. Bana dediler ki “ellerini kaldır havaya kaldır, sana bir sihir göstericez.” bende çocuktum tabii ellerimi havaya kaldırınca pantolonumu indirip kaçtılar.😃 bende içimdeki siniri çıkartmak için 12 yaşımda parkta bir çocuğun pantolonunu indirdim. En azından o çocuğu kimse görmedi. Beni bayağı kişi görmüştü.😔

8.sınıfta koridorda bir çocuğun pantolonunu indirmişleri.

Ana sınıfındayken isteyenlerin şarkı söylediği bir etkinlik vardı ve ben o gün ağzımla Ben 10 şarkısını söylemeye çalıştığımı hala hatırlıyorum. O zaman utanmamıştım ama şimdi hatırladıkça yerin dibine batıyorum.

8.sınıfta koridorda bir çocuğun pantolonunu indirmişleri.
Benimde sınıfıma bir çocuk gelmişti, çocuk çok gıcıktı. Hep dövüyoduk ama yine akıllanmıyodu. Bir kere sınıfın ortasında bu çocuk ile bir arkadaşım güreş yaparken başka bir arkadaşım gıcık çocuğun pantolonunu indirmitşi.😃 Çocuk kimin indirdiğini görmedi.

İlkokuldayken derste okul sütünü patlatmıştım. Montlara falan gelmiş hem azar hem linç yedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı