En utandığınız an nedir?

ilkokulda servisler için bir yer vardı, herkes servislere binmiş başka sevistekiler başka servistekilere el sallıyordu. Bende arkadaşıma hareket çekiyordum. O serviste hocalarda vardı. İlk etapta görmedi ama servis hareket etmeye başlayınca onun penceresiyle benim pencerem yan yana gelidi ve bende hareket çekmeyi bırakmamıştım. Sonra hoca bana uyarı manasında kaş göz yapınca bıraktım. :D işin aslı ertesi gün neden yaptın diyince “parmağım kaşınmıştı ve diğer elim doluydu bende parmağımı geçirip kaşıdım” dedim. İnanmış gibi yaptı. Aklıma geldikçe yastığı kafamın üstüne geçiriyorum.

5 gün önce yaşadığım olayı anlatıyım. Ameliyat olduğum için çıplaktım. Üstüm de sadece ameliyat elbisesi vardı. Onu da çıkardılar ve her şey ortada gözüktü. Bayan hemşireler felan vardı aşırı utandım. :D
Hocam neden sadece operasyon yapılacak yeri açmadılar ki? :D Kıl dönmesi ameliyatı idi sanırım. Anadan üryan olmaya gerek var mı? :D

Hocam neden sadece operasyon yapılacak yeri açmadılar ki? :D Kıl dönmesi ameliyatı idi sanırım. Anadan üryan olmaya gerek var mı? :D
Evet kıl dönmesi idi. Maalesef çıplaktım her tarafımı gördüler. :( Tabii sonradan dedim ki boşver. Daha bu doktorları nerede göreceğim diyip kendimi avuttum.

Geri
Yukarı