En uygun alüminyum kadro bisiklet hangisidir?

belhanda52

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 1.77 boy için en hesaplı alüminyum kadro bisiklet nedir? Aklımda Bianchi Aspid 26 var. Fikir verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım amacınız ne olacak? Uzun yol? Dağ veya patika? Şehir? Birde bütçe belirtme şansınız olursa daha sağlıklı olur.
Bütçe 1000, 1300, Dağ bisikleti, alüminyum, 1.78 boyundayım mümkünse 29 jant. (aspid 29 düşünüyordum) ne dersiniz?
Bianchi önermem Bianchi nova modelini aldım demin pişmanım bu fena değil: Kron Xc 150 26 Jant V Fren Bisiklet Fiyatı - Taksit Seçenekleri .
Pişmanlığınız nedir?

Bütçe 1000, 1300, Dağ bisikleti, alüminyum, 1.78 boyundayım mümkünse 29 jant. (aspid 29 düşünüyordum) ne dersiniz?

Pişmanlığınız nedir?
Üstünde genelde öne çıkan parçalar kaliteli, arka planda kalan gidon, vites, fren pabucu, lastik, jant, sele borusu, ayna kolu parçalarının çok kalitesiz olması. Kron üzerinde neredeyse bu parçaların tamamını kaliteli bir şekilde bulundurmakta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı