En uygun F/P ISS hangisi?

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 59
  • Görüntüleme 4B
Hocam TT' mu yoksa göknet mi kullanıyorsunuz? Önceki mesajınızda TT yazıyordu da. Bu arada 35Mbps hıza da 150TL verilmez. Biraz abartmışlar. (Netspeed veya TurkNet gibi çok bilindik bir firma olmadığı için verilmez dedim.)
Netspeed ve Türknet'e de verilmez diğerlerinden ne farkı var ki? Altyapı zaten Türk Telekom'un bunlar kendi sistemleri üzerinden interneti veriyorlar.

Netspeed ve TurkNet'e de verilmez diğerlerinden ne farkı var ki? Altyapı zaten Türk Telekom'un bunlar kendi sistemleri üzerinden interneti veriyorlar.

Hocam normal şartlarda onlara da verilmez ama en azından hizmetlerini düzgün veriyorlar. Sorun yaşama ihtimalin yeni firmalara göre daha düşük oluyor. Kısaca kalite farkı yüzünden öyle dedim. Sonuçta adları her yerde geçince tabii ki de zam yapacaklar. Bunu savunduğumdan değil ama durum artık böyle maalesef. Normal şartlarda bu ekonomide 35Mbps internetin edeceği fiyat maksimum 90TL'dir üstü fırsatçılığa kaçıyor bence.

Hocam normal şartlarda onlara da verilmez ama en azından hizmetlerini düzgün veriyorlar. Sorun yaşama ihtimalin yeni firmalara göre daha düşük oluyor. Kısaca kalite farkı yüzünden öyle dedim. Sonuçta adları her yerde geçince tabii ki de zam yapacaklar. Bunu savunduğumdan değil ama durum artık böyle maalesef. Normal şartlarda bu ekonomide 35Mbps internetin edeceği fiyat maksimum 90TL'dir üstü fırsatçılığa kaçıyor bence.
Aynen öyle bende yarın internet kutusu telekom'a geçiyorum hayırlısı bakalım.

5 gün kesinti neymiş ya, parasını ne yapayım kestikten sonra. Bu bakımları gece yapmalılar. Fiyat evet en mantıklısı bu, buna taşıyacağım, gerek yok diğerlerine. Fiyat arttıranın fişini çekiyorum.

Ben yaşadağımı söyledim dostum, bağlatıp bağlatmamak senin elinde.

Hocam TT' mu yoksa göknet mi kullanıyorsunuz? Önceki mesajınızda TT yazıyordu da. Bu arada 35Mbps hıza da 150TL verilmez. Biraz abartmışlar. (Netspeed veya TurkNet gibi çok bilindik bir firma olmadığı için verilmez dedim.)
Göknet hocam ama TT'ye bağlı.

Hocam geçiş yaptınız mi acaba deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ?

Ben son birkaç gündür özellikle BTK'nın telekom altyapısında kısıtlama yapmasına bağlı olarak Superonline altyapısı kullanan isslere yöneldim.

Hocam geçiş yaptınız mi acaba deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ?

Ben son birkaç gündür özellikle BTK'nın telekom altyapısında kısıtlama yapmasına bağlı olarak Superonline altyapısı kullanan isslere yöneldim.
BTK Telekom altyapısını nasıl kısıtladı? 🤔
Bende anlamsız bir ping artışı var şu sıralar.

Ay sonu geçmeyi planlıyorum, bu ay geçemedim.

Geri
Yukarı