En uygun hat hangi öperatörde?

legendplayer02

Femtopat
Daha fazla  
En uyguna hangi operatörden 0 hat alabilirim acaba? Bir de öğrenci hattı diye bir şey varmış sanırım o nasıl oluyor bilgilendirebilir misiniz?

En uyguna hangi operatörden 0 hat alabilirim acaba? Bir de öğrenci hattı diye bir şey varmış sanırım o nasıl oluyor bilgilendirebilir misiniz?
Vodafone'da şuan bayrama özel indirim var oraya bakabilirsin.

En uygunu nedir bilmem ama Vodafone ne olursa olsun almayın. Şu devirde bu kadar yavaş internet rezillik. Ayrıca 3 ay geçmeden paketin fiyatı değişti. Tekrardan Turkcell'e döndüm 3 gun sonra açılacak hattim.
Vodafone'da 18 GB 69 TL ödüyorum geçeli 1 ay oldu sonraki 9 ay da 80 olacak. Hızı da gayet iyi.

74TL 10GB idi 3 ay kullandım 106TL oldu. O 74TL sebebiyle Turkcell'den Vodafone'a geçmiştim. Geçer geçmez aninda anladim internetin kötü olduğunu. Turkcell'in kendi internetiyle 1 kere bile YT'de 720p videonun dondugunu hatirlamiyorum. İnternet çok yemesin diye 720p video açtım donmalar başladı. Fiyatta yükselince 1 saniye bile durmadım. Hala Diğerlerinden ucuz olsa da cekmeyen internet şu devirde katlanabileceğim bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı