En verimli Vern Pass kullanımı nasıl olmalı?

Wiggles

Kilopat
Daha fazla  
İlk Vern Pass'imi aldim ikinci karakterimi açtım. Ucuncuyu acmayi dusunuyorum. Bazi yerlerde tum karakterleri ayni sinifta acmanin cok daha faydali oldugunu soyleyenleri gordum. Bazi yerde de daha cok destek karakterlerini tercih ederek Dungeon'larda ekip bulmak kolay oluyor tavsiyelerini gordum. Vern Pass'i en verimli sekilde bu 2 yoldan hangisiyle kullanirim? Ayni karakterden acmanin avantajlari nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk Vern Pass'imi aldim ikinci karakterimi açtım. Ucuncuyu acmayi dusunuyorum. Bazi yerlerde tum karakterleri ayni sinifta acmanin cok daha faydali oldugunu soyleyenleri gordum. Bazi yerde de daha cok destek karakterlerini tercih ederek Dungeon'larda ekip bulmak kolay oluyor tavsiyelerini gordum. Vern Pass'i en verimli sekilde bu 2 yoldan hangisiyle kullanirim? Ayni karakterden acmanin avantajlari nelerdir?
Aynı karakterden açmanın faydası engraving'den dolayı oluyodur muhtemelen. Bir de bildiğin bir karakter olacağından bir daha karakteri öğrenmekle zaman kaybetmemiş olursun.

Destek karakteri oynamak istiyorsanız levelling aşaması diğer karakterlere göre daha yavaş kalacağından ilk karakterinizi daha çok hasar ağırlıklı oluşturup 50 levela getirmeniz, ikinci karakteriniz olacak destek karakterini de direkt olarak Pass ile 50 levela boostlamanız önerilir. Onun dışında dungeonlarda tercih edildiği için destek karakteri açmanızı tavsiye etmem, hangi karakteri oynuyorsanız oynayın bir süre bekleyip takım bulabiliyorsunuz. Ben Sorceress oynuyorum, alt karakterler olarak Bard ve Paladin açmıştım fakat ikisine de ısınamadığım için sileceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı