En Yakın Arkadaşa Hediye

Arslonga

Hectopat
Yakında en yakın arkadaşımın doğum günü var bende hediye alacağım, en yakın arkadaşımın özelliklerini şunlar:
1. 15 Yaşında
2. Güzel
3. Kız
4. Daha önce farklı spor dallarıyla ilgilenmiş, sporla arası yakın.
5. Anlamlı bir hediye bekler muhtemelen

Benimde maksimum 70 TL bütçem var yardım ederseniz sevinirim :)

2. Güzel.
3. Kız.
5. Anlamlı bir hediye bekler muhtemelen.
2-3-5 taktiğini uygulayacağız. Kırmızı gül ve içeriği önemli olmayan, direkt kızın yüzüne söyleyemediğin şeyleri, kitabın adıyla aktarabileceğin bir roman. ''Sen benim diğer yarımsın.''

Yakında en yakın arkadaşımın doğum günü var bende hediye alacağım, en yakın arkadaşımın özelliklerini şunlar:
1. 15 Yaşında
2. Güzel
3. Kız
4. Daha önce farklı spor dallarıyla ilgilenmiş, sporla arası yakın.
5. Anlamlı bir hediye bekler muhtemelen

Benimde maksimum 70 TL bütçem var yardım ederseniz sevinirim :)
Hocam doğum günü falan iyide aman Covid-19 kapma. Hediye olarak bilemiyorum çünkü odunum ama @luci666 güzel tavsiye vermiş.

2-3-5 taktiğini uygulayacağız. Kırmızı gül ve içeriği önemli olmayan, direkt kızın yüzüne söyleyemediğin şeyleri, kitabın adıyla aktarabileceğin bir roman. ''Sen benim diğer yarımsın.''

Tavsiye güzelmiş ama ona aşığım falan sanmaz mı?
Hocam doğum günü falan iyide aman Covid-19 kapma. Hediye olarak bilemiyorum çünkü odunum ama @luci666 güzel tavsiye vermiş.
Doğum gününe 2 ay var virüs kötüleşirse kutlayamam, düzelirse kutlarım.
Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. Biraz daha para ekle "lüks" bir şeyler al.

Örneğin kızın gittiği spor salonuna yazılman "kaz"ı ele geçirmen için iyi bir başlangıç olabilir.
En yakın arkadaşıyım sevgilisi değilim veya sevgilisi olmak istemiyorum, biraz yanlış anlaşıldı sanırım :) .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı