Çözüldü En yakın Steam indirimi ne zaman?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, Steam'dan Squad oyununu alacağım ama belki fiyatı düşer diye beklemedeyim. En yakın ne zaman indirime girer ve indirimdeki fiyatı ne olur? Şu an 50tl var hesapta indirimli halinde 50tl'yi görmeyecekse direk para yatırıp alayım oyunu.

En yakın indirim tarihi, 16 Mart gözüküyor ondan önce birkaç çok ufak festival indirimleri var fakat bahar indirimları kadar çok oyun inmez. Squad ise indirimlerde genel olarak 55 TL oluyor ben o fiyata almıştım.
Başka sitelerden de Steam kodu olarak almak istersen 50TL'ye SQUAD var:
Squad
O siteye güvenmezsen burası var 55TL :
(Bu indirimlerin bitmesine 12 saat kalmış.)
Teşekkür ederim.

Ben de şunu sorayım neden 1 kişi zaten siteyi atmışken aynısını altına aynısını atıp bilgi kirliliği yaratılıyor?
Konuya ilk tıkladığın zaman mesajını gönderene veya sayfayı yenileyene kadar gelen mesajları göremiyorsun, (Bazen yeni mesaj var bildirimi gelmiyor.) bu yüzden bir kişi siteyi atmışken diğeri o mesajı görmediği için tekrar atıyor.

Arkadaşlar size tavsiyem böyle indirim kovalamak yerine gamepass alın.
Dünyadaki bütün oyunlar gamepass’de vardı zaten. Ayrıca Squad gibi bir oyun gamepass’den değil de kütüphane de bulunması daha iyi. Her online oyun için geçerli bu. 1 ay oynayıp bırakmıyorsun çünkü. He gamepass mantıklı mı evet çok mantıklı. Fakat Squad’ı alması daha iyi olur. Ayrıca olup olmadığından emin değilim yok diye hatırlıyorum.

Dünyadaki bütün oyunlar Game Pass'de vardı zaten. Ayrıca Squad gibi bir oyun Game Pass'den değil de kütüphane de bulunması daha iyi. Her Online oyun için geçerli bu. 1 ay oynayıp bırakmıyorsun çünkü. He Game Pass mantıklı mı evet çok mantıklı. Fakat Squad'ı alması daha iyi olur. Ayrıca olup olmadığından emin değilim yok diye hatırlıyorum.

Haklısınız Squad yok fakat EA Play, Valorant ajanları gibi avantajları da var. Mesela oyun satın almanın dezavantajı pahalı olması avantajı kalıcı olması Game Pass almanın dezavatajı tüm oyunların olmaması avantajı daha ucuz olması...

Yeni konular

Geri
Yukarı