Steam indirimi en yakın ne zaman?

İnsanların bir liraya muhtaç olduğu zamanlar oluyor. Sizin için 15 lira bir sakız parası olabilir. Fakat bir başkası için bir lira bile keyfine harcayacak imkanı olmayabilir. İnsanların cebindeki parayı ve nereye nasıl harcayacağını söylemek, yargılamak size düşmez.
Bir liraya muhtaçsa eğlence malzemesine harcamasın kanka.

İnsanların bir liraya muhtaç olduğu zamanlar oluyor. Sizin için 15 lira bir sakız parası olabilir. Fakat bir başkası için bir lira bile keyfine harcayacak imkanı olmayabilir. İnsanların cebindeki parayı ve nereye nasıl harcayacağını söylemek, yargılamak size düşmez.

Dostum elhamdülillah çok şükür halimiz yerinde ama oyunlara verilen parayı bu zor günlerde israf görmeye başladım bende azaltmaya çalışıyorum. Ama malum partili avel arkadaş triplere giriyor. Sözlerinden yaşı da belli oluyor arkadaşın.

İndirimler başladığı zaman koleksiyon kartı düşürme özelliği açık olan ve fiyatı 1 TL ile 1,5 TL arası olan ucuz oyunlardan 5-10 tane alıp Idle Master programında çalıştır (özellikle hentai oyunlar). Kartlar düşünce pazar fiyatlarını inceleyip ona göre tek tek sat. Ben bu şekilde en son yaklaşık 12 TL kâr etmiştim. Eğer şansın varsa parlak kart düşer ve toplam kârın 2-3 katına çıkar. Böylece istediğin oyunu bedavaya alma ihtimalin olur.

Hayırr tam 30 dakikadan fazla gecikti.

Ve geldi.

Dosya Ekleri

• Steamindirim.jpg
    Steamindirim.jpg
    163 KB · Görüntüleme: 25
Gören de 600-700 liralık oyun sanacak altı üstü 30 lira bir döner parası al geç. Ayrıca bu oyun ilk çıktığında 39 liraydı, sonradan 32'ye indirdiler 3,5 yıldır da indirim yapmıyorlar.

Dostum biraz abartmışsın. 600'den yüksek fiyata neredeyse hiçbir şirket %50 indirim yapmiyor benim bildiğim 600'den 96 ya düşen bir tek FIFA 22 var mesela

Hayırr tam 30 dakikadan fazla gecikti.

Ve geldi.

Baktım RSS , Teardown hiçbir şey değişmemiş gelmese de olurmuş gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı