En Zevk Aldığınız Şey

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
Büyük ihtimal bu anlatacağımı çoğu kişi yaşamamıştır çünkü çoğu kişi diyet falan yapmıyor. Hayatta en çok zevk veren şey, uzun süre tek tip beslenip diyet yaptıktan sonra yenilen çikolata, pizza, hamburger gibi yemeklerdir ya, yediğin aynı pizza aynı çikolata ama tadı milyon kat daha iyi çikolatayı yedikten sonra tüm vücudunda bir elektrik dolaşıyor gibi oluyor gözlerini kapatıp çikolatayı hissediyorsun sadece inanılmaz bir his. İnsan çikolatayı bacaklarında hisseder mi arkadaş? Bacaklarımdan parmaklarıma oradan beynime vücudumda zevk veren bir elektrik dolaşıyor sanki mükemmel bir şey. 😄 Denemeyen varsa denesin kesinlikle, zayıfsan kilo aldırıcı diyet yap kiloluysan zayıflatıcı diyet yap 1-2 ay boyunca sonra 1-2 ay sonra çikolata, pizza falan ye ve dünyanın en iyi hissini yaşa.

Sizin de en çok zevk aldığınız aktiviteleri bekliyorum. 🙃🙃

Son düzenleyen: Moderatör:
Soda içmeyi çok severdim, market ürünlerine mesafe koyduktan sonra içemiyorum artık malasef..
Bazen günde 1 koli bitirdiğim oluyordu 😰 😂

Onun haricinde bana zevk veren şey samimi arkadaşlarımla halı sahada top oynamak. Yeri bende ayrıdır, çok zevk verir. Lakin futbol izlemeyi seven biri değilim..

Prim çekti canım, bunu da bırakıp kaçıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Top oynamak ve bilgisayarımda vakit geçirmek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı