En Zor Ayarlarda Kolayca Bitirdiğiniz Oyunlar Neler?

team4sed

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Dünya
Daha fazla  
Bütün ayarları expert yaptığınız halde sizi çok zorlamadan bitirdiğiniz oyun var mı?
Ben Mortal Kombat: Komlete Edition oynuyorum. Arcade modunda expert yapıyorum ve çok zorlamadan bitiriyorum. En fazla 1-2 kere tekrar ediyorum o da nadir oluyor. :D

mortal-kombat-komplete-edition_9.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde çoğu kişi tarafından futbol oyunları en zorda oynanır. CS:GO'da bot oynarken en zorda hiç zorlanmam. Bazı strateji oyunlarında da geçerli.

Genelde çoğu kişi tarafından futbol oyunları en zorda oynanır. CS:GO'da bot oynarken en zorda hiç zorlanmam. Bazı strateji oyunlarında da geçerli.
Hocam valla bende de bir anormallik var. Botlarla normal oynarken bile biraz zorlanıyorum ama Multiplayer oynarken daha iyi oynuyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle FIFA 14. World Class'ta her takımı en az 3-4 gol atarak yenebiliyorum. Online oynuyorum artık diğer türlü arada stres atmak için normal giriyorum :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı