En zorlandığınız GTA görevi neydi?

GTA 3'teki araba görevleri. İnsanın sabrını zorluyordu oyunu sildim o görevler yüzünden.

Haritanın bir ucunudan diğer ucuna arabayı çarpmadan götür diyordu. Sorun şu GTA 3'te üflesen araba yamuluyor ve ani dönüş yapan NPC'ler var.

Tüm gta serileri içinde ne çok hangi görevde zorlandınız. Bence tren kovalama ve inşaata bomba yerleştirme görevleri çok basitti gereksiz abartıldığını düşünüyorum. Tren görevini 1. denemede, inşaat görevini 2. denemede geçtim zamanında. Bana kalırsa Gta San Andreas'taki "Freefall"(Serbest düşüş) adlı görev. Çok zordu 40-50 denemede geçtim.
Eki Görüntüle 1570552
Evet, "Freefall" kolay bir görev değildi ama bence daha zor bir görev var.

Görevin adını hatırlamıyorum ama şöyle açıklayayım: Mike Toreno bizi deniz kıyısına götürüyordu. Botla denize açılıp bir gemiye gizlice girmeye çalışıyorduk. İçerde askerler vardı ve amacımız Hydra uçaklarından birini çalmaktı. Defalarca kez tekrarladığımı hatırlıyorum uçağı geri götürürken yalnız olmuyorduk ve kalkışta uçağın kanadı hasar görüyor diye :D

Dediğiniz görevlerin özellikle Türk oyuncular tarafından zor algılanmasını şuna bağlıyorum: Vice City helikopter görevinde NumPad kullanmadan veya helikoptere ateş eden işçileri öldürmeden yapmaya çalışmaktan dolayı zor geliyor olabilir.

San Andreas tren takip görevinde ise motoru hiç çarpmadan sürmek yeterli oluyor.

Yıllar önceden yapmıştım bu görevleri ama bi nostalji olsun diye mobilden tekrardan bitirince anladım çocukken abarttığımızı.

Uzun bir yazı oldu canım çekti tekrardan oynasam mı ki? :D

GTA SA: Uçuş okulu görevleri, n. O. E, Zero'nun RC uçak ile pizzacıları patlattığımız görev.

Evet, "freefall" kolay bir görev değildi ama bence daha zor bir görev var.

Görevin adını hatırlamıyorum ama şöyle açıklayayım: Mike toreno bizi deniz kıyısına götürüyordu. Botla denize açılıp bir gemiye gizlice girmeye çalışıyorduk. İçerde askerler vardı ve amacımız Hydra uçaklarından birini çalmaktı. Defalarca kez tekrarladığımı hatırlıyorum uçağı geri götürürken yalnız olmuyorduk ve kalkışta uçağın kanadı hasar görüyor diye :D

O görevi ilk oynadığımda gerçekten ağlayacaktım sonradan elim ısınınca takır takır geçtim aslında bir taktiğim vardı diğer içerideki F16'ları patlatıp dışarıda kalan F16 ile kaçınca 1 tane F16 kalıyordu sonra tekneleri uçuş modunda patlattım kolayca.

Aynısı bana da oluyor oyunu 2 kere bitirdim ama tekrar canım çekiyor ve tekrar kanser oluyorum.

GTA San Andreas'da "Zero" isimli abimizin, maket uçağını uçurduğumuz bir görev vardı. 3 gün uğraştım anca geçtim, gerçekten çok zordu.
O görevi ikinci denemede bir kaç denemede geçmiştim sanırım fakat uçak eğitiminde 2-3 saat uğraşmıştım. En zorlayan o görevdi.

Tüm gta serileri içinde ne çok hangi görevde zorlandınız. Bence tren kovalama ve inşaata bomba yerleştirme görevleri çok basitti gereksiz abartıldığını düşünüyorum. Tren görevini 1. denemede, inşaat görevini 2. denemede geçtim zamanında. Bana kalırsa Gta San Andreas'taki "Freefall"(Serbest düşüş) adlı görev. Çok zordu 40-50 denemede geçtim.
Eki Görüntüle 1570552
GTA Vice City helikopter görevi.......... Bak aklıma gelince yine duvarları yumruklayasım geldi. Bir de helikopteri duvara falan bir yere hafif sürtünce yanıp patlayabiliyordu. Bir ara yine bu lanet görevi yaparken neredeyse bütün bombaları kurdum. Son bombayı uçuruyordum ve belirlenen alana bırakmak için götürüyordum. Tam o sırada helikopter duvara sürtündü helikopterim yandı ve patladı. Tüm emeklerimin boşa gittiğini hissetmiştim.

Evet, "Freefall" kolay bir görev değildi ama bence daha zor bir görev var.

Görevin adını hatırlamıyorum ama şöyle açıklayayım: Mike Toreno bizi deniz kıyısına götürüyordu. Botla denize açılıp bir gemiye gizlice girmeye çalışıyorduk. İçerde askerler vardı ve amacımız Hydra uçaklarından birini çalmaktı. Defalarca kez tekrarladığımı hatırlıyorum uçağı geri götürürken yalnız olmuyorduk ve kalkışta uçağın kanadı hasar görüyor diye :D

Dediğiniz görevlerin özellikle Türk oyuncular tarafından zor algılanmasını şuna bağlıyorum: Vice City helikopter görevinde NumPad kullanmadan veya helikoptere ateş eden işçileri öldürmeden yapmaya çalışmaktan dolayı zor geliyor olabilir.

San Andreas tren takip görevinde ise motoru hiç çarpmadan sürmek yeterli oluyor.

Yıllar önceden yapmıştım bu görevleri ama bi nostalji olsun diye mobilden tekrardan bitirince anladım çocukken abarttığımızı.

GTa san andreas çok iyi bir oyun benim gözümde. Gemiye sızma görevi 2 tane vardı ikisini de severek bitirdim. Katana ile kaptan öldürme ve hydra çalma görevi.

GTA Vice City helikopter görevi.......... Bak aklıma gelince yine duvarları yumruklayasım geldi. Bir de helikopteri duvara falan bir yere hafif sürtünce yanıp patlayabiliyordu. Bir ara yine bu lanet görevi yaparken neredeyse bütün bombaları kurdum. Son bombayı uçuruyordum ve belirlenen alana bırakmak için götürüyordum. Tam o sırada helikopter duvara sürtündü helikopterim yandı ve patladı. Tüm emeklerimin boşa gittiğini hissetmiştim.
Zorunlu bir görev değil bu arada hocam isterseniz yapmayıp oyunu bitebilirdiniz öyle biliyorum ben emin değilim. Rc uçak görevinde VC'de afiş dağıtma görevi çok zordu bana kalırsa.

Geri
Yukarı