End Randomseed hatası

Windows_XP

Hectopat
Yer
Türkiye
Merhabalar. End randomseed hatasında artı işaretleri gözüküyor. Hackintosh kurarken Technopat rehberine göre sürücü değiştirmemiz gerekiyor. O sürücüyü bulamadım. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel imajda o sorun giderildiği için sürücüyü bulamaman normal. Eğer imajın güncel olmasına rağmen bu hatayı alıyorsan;
  1. Config seçmeyi unutma,
  2. BIOS ayarların tam olsun,
  3. Başka portlarda da dene.

Başka bir portta deneyeceğim, High Sierra 10.13.6.
Hocam bir de olmazsa Mojave'yi deneyeceğim fakat NVIDIA GT630 uyumlu mu yoksa devre dışı mı bırakacağım?

Dostum, imajdan bahsettim sürümden değil. 8 Mart 2020 tarihli güncel imajı mı indirdin? GT630'u devre dışı bırakırsan kullanabileceğin bir şey kalmıyor zaten. High Sierra'da bile tanıtabileceğini pek sanmıyorum. Eski Nvidia kartlar için birkaç paket var fakat GT630 hakkında bir şey göremedim.

]

Tamam dedim. Ondan vazgeçtim. Yosemite deneyeceğim. Olmazsa çözümü araştıracağım.
@Recep Baltaş lütfen bakar mısın hocam? Ne yapsam yapıyim yapamadım Hackintosh Driver olayındıda yaptım kaldı end random seed de. High Sierra kuruyorum.
1587494196434.png

Edit: Yosemite yükleyemedim
Kodlar degişik mi?
Yardım edin.

Dosya Ekleri

• 20200421_214114.jpg
    20200421_214114.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı