Endemik yayınları TYT genel denemesi nasıldır?

En son 2 sene önce endemik yayınları çözmüştüm pek kaliteli değildi, çok detay sorabiliyorlar. Tabii değişmiş olabilir emin değilim.

Ben pek katılmıyorum dediklerinize. Matematiği çok kalitelidir. Biraz abartılıyor tabii.

Hocam ben o kitabın tyt ve ayt matematiğini 2023 YKS döneminde aldım. ama herkes abartıyordu yani "3D'yi çöz İTÜ garanti, 3D kadar kalitelisi yok, 3D'nin üstüne tanımam" ve ek olarak denemelerini de aldım YKS'den bağımsız aşırı abartı sorular vardı denemelerinde. Bak soru bankası ezpz tadında ama denemeleri ise öğrencilerin abartılarından dolayı çok zor hale gelmiş. yani yayınevi öğrencilerden tam gaz al(mış). Piyasada şu an ÖSYM tarzı ile eşlenik 3 tane adamakıllı yayın var. 3 4 5, Bilgi Sarmal ve her zaman ki gibi Karekök.

Hocam ben o kitabın tyt ve ayt matematiğini 2023 YKS döneminde aldım. ama herkes abartıyordu yani "3D'yi çöz İTÜ garanti, 3D kadar kalitelisi yok, 3D'nin üstüne tanımam" ve ek olarak denemelerini de aldım YKS'den bağımsız aşırı abartı sorular vardı denemelerinde. Bak soru bankası ezpz tadında ama denemeleri ise öğrencilerin abartılarından dolayı çok zor hale gelmiş. yani yayınevi öğrencilerden tam gaz al(mış). Piyasada şu an ÖSYM tarzı ile eşlenik 3 tane adamakıllı yayın var. 3 4 5, Bilgi Sarmal ve her zaman ki gibi Karekök.
Ben de AYT 2023 kitabını çözmüştüm. Haklısın, öncekilere göre kolaylaştırılmış olduğu için pek beklentimi tatmin etmemişti. Fakat soruları kolay olmasına rağmen kaliteliydi diye hatırlıyorum. Denemelerinde bazı soruların cılkını çıkartmışlardı orası doğru. Fakat bunların yanında gerçekten bakış açısını değiştiren ve başka kitaplarda görmediğim yeni nesil sorular da vardı. Bence çözülmesi gereken bir yayınevi.

Soru 18 (bu soruya 5 dk ayırmışlar videoda)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soru 14 (bu soruya ise 6 dk ayırmışlar videoda)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk video zor zorlukta deneme, ikinci video ise orta zorlukta deneme.
Demek istediğim şu normalde ÖSYM diyor ki: "matematik soru başı 1 dk 30 sn"
Ama 3D işin cılkını çıkartıyor ve 5 ila 6 dakikada çözülen sorular üretiyor 😁. Elbette çözülmesi gereken yayın evi ama bizim süper sonik zeki inek öğrenciler abartamaya devam ederse 3D'de tudem gibi olacak veya Harvard University kabul sorusu gibi soru üretecekler 😂.

Hocam ben o kitabın TYT ve AYT matematiğini 2023 YKS döneminde aldım. Ama herkes abartıyordu yani "3D'yi çöz İTÜ garanti, 3D kadar kalitelisi yok, 3D'nin üstüne tanımam" ve ek olarak denemelerini de aldım YKS'den bağımsız aşırı abartı sorular vardı denemelerinde. Bak soru bankası ezpz tadında ama denemeleri ise öğrencilerin abartılarından dolayı çok zor hale gelmiş. Yani yayınevi öğrencilerden tam gaz al(mış). Piyasada şu an ÖSYM tarzı ile eşlenik 3 tane adamakıllı yayın var. 3 4 5, Bilgi Sarmal ve her zaman ki gibi karekök.

Hocam zaten benim düşünceme göre matematik üzerinden örnek vereceğim matematik bitip standart ÖSYM seviyesindeki soruları yapabilecek kıvama geldikten sonra isin bir de extrem soru kısmı var yani yükseklere oynayanlar için örnek veriyorum 2021 AYT matematikteki eleyici sorular çok büyük şanstı bu soruları sadece uçlarda çalışanlar veya yorum yeteneğini çok gelistirmisler yapabildi.
Eğer matematik dediğim seviyeye kadar gelmişse bence zorlamak çok da mantıksız değil yani.

Hocam zaten benim düşünceme göre matematik üzerinden örnek vereceğim matematik bitip standart ÖSYM seviyesindeki soruları yapabilecek kıvama geldikten sonra isin bir de extrem soru kısmı var yani yükseklere oynayanlar için örnek veriyorum 2021 AYT matematikteki eleyici sorular çok büyük şanstı bu soruları sadece uçlarda çalışanlar veya yorum yeteneğini çok gelistirmisler yapabildi.
Eğer matematik dediğim seviyeye kadar gelmişse bence zorlamak çok da mantıksız değil yani.

Karekök iddialısına soru bankası vardı bir aralar asıl ekstrem sorular orada.

Geri
Yukarı