Endemik yayınları'nın TYT-AYT kitapları nasıldır?

Crexyyy

Hectopat
Daha fazla  
Endemik yayınları'nın kitaplarını uygun bir fiyata buldum ve iyiyse almak istiyorum. Fiyatını normalden 200 lira uygun olduğu için almaya heveslendim fakat fizik hariç diğer derslerde iyi olup olmadığını bilmiyorum. Kullanan arkadaşlar öneride bulunursa sevinirim. Hangi kitap iyidir hangi kitap kötüdür belirtirse çok daha iyi olur. Bulduğum kitaplar;
AYT: Kimya, biyoloji, matematik.
TYT: Fizik, biyoloji.

Son düzenleyen: Moderatör:
Endemik'in geçen yıl TYT ve AYT yeşil kapak kitaplarından tüm sayısal branşları çözdüm. Kitaplar zor ama sorular kaliteli. Özellikle geometri kitabı neredeyse hepsi yeni nesil soru ve çözerken çok ter dökmüştüm. Başlangıç için kesinlikle tavsiye etmiyorum. Orta düzey-ileri düzey kitaplar.

Endemik'in geçen yıl TYT ve AYT yeşil kapak kitaplarından tüm sayısal branşları çözdüm. Kitaplar zor ama sorular kaliteli. Özellikle geometri kitabı neredeyse hepsi yeni nesil soru ve çözerken çok ter dökmüştüm.
Hocam elimde temel ve orta denecek yeterince kaynak mevcut. Yavaştan zor kaynaklara yönelmek istiyorum ve elime böyle bir fırsat geçti. Sizce alınır mı yani? Biyolojisini bugün dershanedeki bir kızdan baktım gayet sağlam duruyordu ama kimya-matematik konusunda hala bilgisizim.

Hocam elimde temel ve orta denecek yeterince kaynak mevcut. Yavaştan zor kaynaklara yönelmek istiyorum ve elime böyle bir fırsat geçti. Sizce alınır mı yani? Biyolojisini bugün dershanedeki bir kızdan baktım gayet sağlam duruyordu ama kimya-matematik konusunda hala bilgisizim.
Valla alınır. Fiyatta size uygunsa kaçırmayın. Gerçekten kaliteli kitaplar. Kimya içlerinden en kolay olan kitap. Yine çözülebilir ama matematiği çözerken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bilgi birikimini elde ettikten sonra matematiği çözmeniz daha iyi olabilir çünkü direkt çözmeye başlarsanız ardarda gelen boş veya yanlış sorular moralinizi bozabilir.

Endemik yayınları'nın kitaplarını uygun bir fiyata buldum ve iyiyse almak istiyorum. Fiyatını normalden 200 lira uygun olduğu için almaya heveslendim fakat fizik hariç diğer derslerde iyi olup olmadığını bilmiyorum. Kullanan arkadaşlar öneride bulunursa sevinirim. Hangi kitap iyidir hangi kitap kötüdür belirtirse çok daha iyi olur. Bulduğum kitaplar;
AYT: Kimya, biyoloji, matematik.
TYT: Fizik, biyoloji.

Çok güzel bir yayınevi, çıtayı biraz daha yükseltmek isteyenler için, tavsiye ederim.

Valla alınır. Fiyatta size uygunsa kaçırmayın. Gerçekten kaliteli kitaplar. Kimya içlerinden en kolay olan kitap. Yine çözülebilir ama matematiği çözerken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bilgi birikimini elde ettikten sonra matematiği çözmeniz daha iyi olabilir çünkü direkt çözmeye başlrsanız ardarda gelen boş veya yanlış sorular moralinizi bozabilir.
Elimdeki temel ve orta kitabı bitirip buna başlayacağım, yani bir nevi geleceğe yatırım için alıyorum matematiğini. Kimyaya içlerinden en kolayı demişsiniz yine orta-zor arası denilebilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı