Ender 3 S1 Pro vs Neptune 4 Pro

Detaylı yorumunuz için teşekkür ederim. Ender-3 S1 Pro almaya karar verdim. Creality ender serileri hakkında forumlarda gezerken çok fazla upgrade yaptıklarını gördüm. S1 Pro için yapılmasını gereken bir upgrade biliyor musunuz? Şahsen ben bir ürünü en iyi haline getirip, ondan sonra sadece bakımını yaparak kullanmayı daha çok seviyorum.
Hocam Ender 3 S1 ve S1 pro zaten kullanıcıların Ender 3, pro ve V2'de ki yükseltmleri dikkate alınarak geliştirilen bir model. Yani Creality Ender 3 serisinde kullanıcıların yaptığı neredeyse bütün geliştirmeler fabrika çıkışlı olarak S1 modeliyle sundu. Dolayısıyla ben pek geliştirmeye ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Yine de YouTube'da bununla alakalı videolar var, bi göz atabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin, umarım 3D yazıcı serüveniniz hem kendinize hemde çevrenize faydalı olabileceğiniz bir serüven olur. :)

Detaylı yorumunuz için teşekkür ederim. Ender-3 S1 Pro almaya karar verdim. Creality ender serileri hakkında forumlarda gezerken çok fazla upgrade yaptıklarını gördüm. S1 Pro için yapılmasını gereken bir upgrade biliyor musunuz? Şahsen ben bir ürünü en iyi haline getirip, ondan sonra sadece bakımını yaparak kullanmayı daha çok seviyorum.
Rica ederim.
S1 Pro @Salih Gürbüz 'ün belirttiği şekilde upgradeli bir makine. Öte yandan Creality old. için illa ki pişmemiş birşeyler koymuşlardır, can sıkmaya gerek yok.🙂

Sessiz fan upgrade videoları gördüğümü hatırlıyorum.

Hocam Ender 3 S1 ve S1 Pro zaten kullanıcıların Ender 3, Pro ve V2'de ki yükseltmleri dikkate alınarak geliştirilen bir model. Yani Creality Ender 3 serisinde kullanıcıların yaptığı neredeyse bütün geliştirmeler fabrika çıkışlı olarak S1 modeliyle sundu. Dolayısıyla ben pek geliştirmeye ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Yine de YouTube'da bununla alakalı videolar var, bir göz atabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin, umarım 3D yazıcı serüveniniz hem kendinize hem de çevrenize faydalı olabileceğiniz bir serüven olur. :)

Umarım güzel projeler ortaya koyabilirim. Bilgilerinizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Rica ederim.
S1 Pro @Salih Gürbüz'ün belirttiği şekilde upgradeli bir makine. Öte yandan creality old. İçin illaki pişmemiş bir şeyler koymuşlardır, can sıkmaya gerek yok.🙂

Sessiz fan upgrade videoları gördüğümü hatırlıyorum.

@Siyah Martı.

elegoo neptune 4 Pro'yu bende almayı düşünüyorum memnun musun şu anda cihazdan bir sıkıntısı var mı veya farklı bır yazıcı önerin var mı bu fıyat cıvarında​

Geri
Yukarı