Ender 3 V2 nasıldır?

onur94

Hectopat
Arkadaşlar Ender 3 V2 almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar herhangi bir sorun yaşadınız mı, kronik arızası var mı? Bazı kullanıcılar bir süre sonra ekstruderın tıkandığını filamentin gelmediğinden bahsetmiş. Bu yazıcı için tavsiyeleriniz nedir?

Ender 3 V2 nasıldır bilmiyorum ama bizim okulda Ender 3 var 2 tane. Pandemi döneminde siperlik basmak için alındı geri geldiğinde sanırım dediğiniz gibi ekstrüder tıkalıydı nozle değiştirdik ama düzelmedi. Sanırım filamentleri düzgün kullanıldığı ve bakımları yapıldığı sürece sorun çıkartmaz.

Ender 3 serisinin (ender 3, ender 3 Pro ve ender 3V2) kronik bir problemi yoktur. 1.5 yıldır ender 3 kullanıyorum bir problem dahi yaşamadım. Ekstruder tıkanması filament ile alakalı bir durumdur. Eğer kullandığınız filament kalitesiz ise tıkanması gayet normaldir. Eğer alırsanız gayet memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Ben kendı yazıcımı topladım. Ender 3 V2 yazıcı parasına daha iyisini kendin toplayabilirsin. Tabi kolay değil. Mutlaka daha önce toplayan bir kişiden yardım almalısın.

Ben kendı yazıcımı topladım. Ender 3 V2 yazıcı parasına daha iyisini kendin toplayabilirsin. Tabi kolay değil. Mutlaka daha önce toplayan bir kişiden yardım almalısın.

Yeni başlayan biri kesinlikle hazır bir model almalıdır. Daha sonra alacağı yazıcısında kendine güveniyorsa toplayabilir.

Geri
Yukarı