Ender 3 V3 SE yazıcı parçaları istenilen boyutta çıkarmıyor

Daha fazla  
Merhaba, ender 3 V3 SE yazıcı kullanıyorum. Daha çizimlerde yeni olduğum için Tinkercad'den çizim yapıyorum. Mesela thingverseten indirdiğim bir pervane modelinin ortasını büyütüyorum, bilgisayarda 15mm gösteriyor ancak bastığımda delik daha küçük çıkıyor. Net bir kaynak bulamadım. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
tam olarak nerde olduğunu hatırlamıyorum ama dilimleme programında "delik yatay büyüme" diye bir seçenek olması lazımdı. Youtube üzerinden dilimleme programı ve delik yatay büyüme diye aratırsan sorunun çözülecektir yüksek ihtimalle.

Düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki ayarı yaparsan sorununuz çözülecektir büyük ihtimalle @SaygıSevgiAnlayış @göktuğ yorulmaz

Son düzenleme:
Tam olarak nerede olduğunu hatırlamıyorum ama dilimleme programında "delik yatay büyüme" diye bir seçenek olması lazımdı. YouTube üzerinden dilimleme programı ve delik yatay büyüme diye aratırsan sorunun çözülecektir yüksek ihtimalle.

Düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki ayarı yaparsan sorununuz çözülecektir büyük ihtimalle @SaygıSevgiAnlayış @göktuğ yorulmaz

Deneyeceğim çok teşekkürler.

Geri
Yukarı