Ender 3V2 Auto Home çalışmıyor

Buğra15.824

Centipat
Daha fazla  
Auto Home yapmak istediğimde hareket etmiyor, öylece kalıyor.
Not: Step motorları move kısmından da harek ettiremiyorum sadece motorlar kilitleniyor.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Teorik olarak evet ama makineyi yeni topladıysan bağlantılara tekrar göz at, herşey OK diyorsan ve makine yeni ise satıcıya dönüş yaparsın.

Motor kabloları bağlı iken elle pek hareket ettirme, motorlardan anakarta elektrik yollamış olursun. Disable step motors gibi opsiyon olmalı menüde, onu kullanıp hareket ettiriyorsan ettir.

Teorik olarak evet ama makineyi yeni topladıysan bağlantılara tekrar göz at, her şey ok diyorsan ve makine yeni ise satıcıya dönüş yaparsın.

Motor kabloları bağlı iken elle pek hareket ettirme, motorlardan anakarta elektrik yollamış olursun. Disable step motors gibi opsiyon olmalı menüde, onu kullanıp hareket ettiriyorsan ettir.

Makineyi toplayalı 1.5 yıl kadar oldu az önce kabloları çıkarıp geri taktım makineyi çalıştırdığım da Power suply kısmında patlama gibi bir ses geldi ve duman çıkmaya başladı içindeki kondansatör patladı herhalde direk fişten çekip Power'ı çıkarttım başka yerlere sıçramasın diye değiştirdiğim tek şey 240tan 150W çekmekti bir anlam veremedim açıkçası.

Geri
Yukarı