EndevourOS Budgie masaüstü ortamı nasıl özelleştirilir?

616833

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, EndevourOS'u Budgie masaüstü ortamı ile şu anda kurmuş bulunmaktayım. Sormak istediğim şeyler var. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim şimdiden.
Bu masaüstü ortamını nasıl özelleştirebilirim? Görev çubuğunu üste almayı geç daha uygulama ekleyemedim 😀NVIDIA sürücüsünü ve optimus Manager'ı kurdum. Peki şu anda kullandığım kartın hangi kart olduğunu nasıl anlayabilirim?

Ek olarak masaüstündeki simgeleri taşıyamadım. Yardım ederseniz sevinirim.
@Linuxginar

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, EndevourOS'u Budgie masaüstü ortamı ile şu anda kurmuş bulunmaktayım. Sormak istediğim şeyler var. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim şimdiden.
Bu masaüstü ortamını nasıl özelleştirebilirim? Görev çubuğunu üste almayı geç daha uygulama ekleyemedim 😀NVIDIA sürücüsünü ve optimus Manager'ı kurdum. Peki şu anda kullandığım kartın hangi kart olduğunu nasıl anlayabilirim?

Ek olarak masaüstündeki simgeleri taşıyamadım. Yardım ederseniz sevinirim.
@Linuxginar
Optimus Manager'da hangisi oldugunu anlamak icin terminalde glxinfo | grep renderer komutunu calistir.
1662740073420.png

Pardon Budgie demissin, maalesef hic kullanmadim.
Uygulama eklemek icin sag tikla o menude cogu sey vardir muhtemelen.

Son düzenleme:
Optimus Manager'da hangisi oldugunu anlamak icin terminalde glxinfo | grep renderer komutunu calistir.
Eki Görüntüle 1512966

Pardon Budgie demissin, maalesef hic kullanmadim.
Uygulama eklemek icin sag tikla o menude cogu sey vardir muhtemelen.
Hocam sistemi her açtığımda NVIDIA'ya geçiş yapmam gerekiyor. Nasıl açılışta direk NVIDIA'yı kullanmasını sağlayabilirim?
@Kernelginar

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı