Endgame Gear MPC450 CORDURA® Gaming Mousepad 411,96 TL

Biri Speed, diğeri Control mousepad. Tercihinize kalmış apayrı mousepadler. Bu video size diğer mousepadler hakkında da fikir verebilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biri Speed, diğeri Control mousepad. Tercihinize kalmış apayrı mousepadler. Bu video size diğer mousepadler hakkında da fikir verebilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FPS oyunları için hangisini önerirsiniz peki ?

FPS oyunları için hangisini önerirsiniz peki ?
Genelde Control veya Controlle speed arası öneriyorlar Valorant, CS:GO gibi oyunlar için fakat ben o tarz oyunlar oynamama rağmen speed bir mousepad olan MPC450’yi tercih ettim. Dediğim gibi sizin tercihinize kalmış alıştıktan sonra speed mousepadle de rekabetçi oyunlar oynarsınız.

Dosya Ekleri

• 644FB8F5-59E6-41A2-BDCD-B1415A3BB3CE.jpeg
    644FB8F5-59E6-41A2-BDCD-B1415A3BB3CE.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 34
Yok hocam henüz gelmedi, kargo yurtdışını benden çok dolaştı :) Pazartesi-Salı gibi gelir diye düşünüyorum.
Çok ilginç eskiden en geç bir haftaya geliyormuş herkes öyle yazmış ama şu an bazı şeyler değişmiş herhalde o kadar hızlı gelmiyor :). Sizin kargonuz hesaba göre yaparsak benim iki ürün 15 Ağustosta falan anca gelir gibi gözüküyor :D.
Edit: Benimkini de kargoya vermişler data güncellemesi yapılmamış daha :). Fareyi iptal ettim cidden 30 Ağustosta teslim gözüküyormuş :(.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı