Endgame Gear MPC450 CORDURA® Gaming Mousepad 411,96 TL

Kısmet hocam önceden dediğim üzere :D. Çok teşekkür ederim. Mousepad ile aynı güne denk gelir diyordum ki mousepad daha ortada yok ilginç bir şekilde :D.
O da en kısa sürede gelir, satıcı Amazon sonuçta :D

@RRaidyn @Edwin
Bu arada mousepad geldi, akşam kullanmaya başlayacağım; 2-3 gün sonra da inceleme hakkında konu açıp bu konuya da konu linkini atarım. :)

O da en kısa sürede gelir, satıcı Amazon sonuçta :D

@RRaidyn @Edwin
Bu arada mousepad geldi, akşam kullanmaya başlayacağım; 2-3 gün sonra da inceleme hakkında konu açıp bu konuya da konu linkini atarım. :)
Hayırlı olsun hocam tekrardan. Merakla bekliyorum incelemeyi. Amazon Germany hakkında şunu öğrendim. Üç kuruş daha fazla verip hızlı teslimat seçeneğini seçmek lazımmış yoksa kargo ne zaman gelir allah bilir :D.

@Edwin Hocam incelemeyi attım, arama bölümüne yazınca çıkar herhalde. :)
Bakıyorum hemen. Benim mousepad'i de bugün sabah kargoya vermişler. Australia Post Global diye bir firma ile gelecekmiş. Varış zamanı olarak 24 Ağustos gösteriyorum umarım daha erken gelir :). Şu an Rochester, Kent GB yani İngiltere'de bakalım artık :D.

Bakıyorum hemen. Benim mousepad'i de bugün sabah kargoya vermişler. Australia Post Global diye bir firma ile gelecekmiş. Varış zamanı olarak 24 Ağustos gösteriyorum umarım daha erken gelir :). Şu an Rochester, Kent GB yani İngiltere'de bakalım artık :D.
Umarım en kısa sürede gelir hocam, birkaç gün daha erken gelir bence orda gösterdiğinden.👍

Geri
Yukarı