Elektronik Endgame Gear MPJ-890 Mouse Pad 599 TL

Neden bu kadar pahali ki? RGB falan da degil. Anlamadim.

Kaliteli olabilir de yine de saçma geldi. RGB olsa, biraz bilindik markanin urunu olsa neyse. Belki de espor mouse padi.
Bilindik markanın derken ? Anladım dostum. Siz alışmışsınız Steelseries gibi markalara 1k vermeye. Bu onun 2 gömlek üstü bir marka öyle söyleyim. Markayı bilmemen ürünün veya modelinin kötü olduğu anlamına gelmez. Endgame markasında sanırım hiç kötü ürün çıkmadı bu güne kadar.

Yüzey olarak nasıl? Klasse Pro bile bu fiyatlara yükselmişken 450mm yüksekliği olan mouse pad piyasada pek yok.
Speed

Yorum yapan arkadaşlara ithafen, bilindik marka dediğiniz mouse pad yapımcılarında belki de 10 kat daha iyi olan bir mouse Pad'e yaptığınız yorum yanlış. Endgame piyasanın en kaliteli yapımcılarındandır ve HyperX'in mpleri bu fiyatlarda değilken bu fiyat hiç de pahalı değil. 45x45 Aqua Control+ almak isteseniz şu an 800 tutuyor öyle düşünün.

Yüzeyi Control+'a kıyasla nasıl hocam acaba, fiyat çok kafi almayı düşünüyorum da.

Yorum yapan arkadaşlara ithafen, bilindik marka dediğiniz mouse pad yapımcılarında belki de 10 kat daha iyi olan bir mouse Pad'e yaptığınız yorum yanlış. Endgame piyasanın en kaliteli yapımcılarındandır ve HyperX'in mpleri bu fiyatlarda değilken bu fiyat hiç de pahalı değil. 45x45 Aqua Control+ almak isteseniz şu an 800 tutuyor öyle düşünün.

Yüzeyi Control+'a kıyasla nasıl hocam acaba, fiyat çok kafi almayı düşünüyorum da.

Hocam soru sormak istiyorum 100 TL alınan mouse pad ile bunun ne farkı var?

Yeni konular

Geri
Yukarı