Elektronik Endgame Gear MPJ-890 Mouse Pad 599 TL

Yorum yapan arkadaşlara ithafen, bilindik marka dediğiniz mouse pad yapımcılarında belki de 10 kat daha iyi olan bir mouse Pad'e yaptığınız yorum yanlış. Endgame piyasanın en kaliteli yapımcılarındandır ve HyperX'in mpleri bu fiyatlarda değilken bu fiyat hiç de pahalı değil. 45x45 Aqua Control+ almak isteseniz şu an 800 tutuyor öyle düşünün.

Yüzeyi Control+'a kıyasla nasıl hocam acaba, fiyat çok kafi almayı düşünüyorum da.
Control çok kullanmadım. Speed daha iyi geliyor bana. Control sayılırsa Steelseries kullandım ama bildiğin hasır gibi o çok kötüydü. 6 ayda çöpe attım zaten. Çok fazla kir tutmuyor. Wraith skatezler ile muazzam oluyor bu arada.

Hocam soru sormak istiyorum 100 TL alınan mouse pad ile bunun ne farkı var?
Yüzey farkı, kir tutma, pamuklaşma.

Hocam soru sormak istiyorum 100 TL alınan mouse pad ile bunun ne farkı var?

Kullanılan malzeme kalitesi ve en önemlisi yüzeyde kullanılan kumaş. Farenin hareketlerini belirleyecek kumaş farkı var hocam daha ne olsun.

N11 üzerinden Nays ile alırsanız 477 TL'ye denk geliyor. 20 TL daha ucuz ve 50 TL de tık hızı kuponu var.

50TL kuponu nasıl alıyoruz hocam?

Kullanılan malzeme kalitesi ve en önemlisi yüzeyde kullanılan kumaş. Farenin hareketlerini belirleyecek kumaş farkı var hocam daha ne olsun.

50TL kuponu nasıl alıyoruz hocam?

Buraya girip yükle demeniz yeterli.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-01-20-38-21-835_com.brave.browser-edit.jpg
    Screenshot_2023-07-01-20-38-21-835_com.brave.browser-edit.jpg
    149,6 KB · Görüntüleme: 50
Kaliteli olabilir de yine de saçma geldi. RGB olsa, biraz bilindik markanin urunu olsa neyse. Belki de espor mouse padi.

Hocam Endgame en iyi markalardan biridir gamin adı altındaki çoğu markadan iyidir. Yurt dışında çok bilindik bir markadır fakat Türkiye'de pahalı olduğundan tercih eden az.

Neden bu kadar pahalı diyenler bu tarz mousepadler ile 2-3 gün FPS oyunu oynayıp tekrar buraya gelip görüşlerini yazarsa süper olur.

Geri
Yukarı