Elektronik Endgame XM1R Mouse 999TL

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B
Daha iyi fiyata var.

Daha iyi fiyata var.

Daha uygun fiyatlı ama bozulursa çöpe atarsınız :D

40TL'lik indirim ile 960TL'ye geliyor 60TL'ye garanti için ve Amazon için verilir. Connectgame'den almak mantıklı değil bence.

Malzemesi aşırı kalitesiz geldi. Neden bilmiyorum.
Malzeme kalitesi güzel hocam belki sizin aldığınız kopyasında sıkıntı vardı. Bazen Üründen ürüne kalite değişebiliyor.

Son düzenleme:
Malzeme kalitesi güzel hocam belki sizin aldığınız kopyasında sıkıntı vardı. Bazen Üründen ürüne kalite değişebiliyor.

Hocam ben almadım, görüntüden yorumladım. Fakat siz deyince tekrar baktım efekt varmış. Bir sıkıntı yok yani, kusura bakmayın.

100TL'lik Amazon Prime indirimiyle 800TL'ye alınabilir. Bunu da belirtmek lazım. (İlk alışveriş.)
Mouse 1000 TL 100 TL indirimle 800 TL ye alabiliyorsan tebrikler.

Daha uygun fiyatlı ama bozulursa çöpe atarsınız :D

40TL'lik indirim ile 960TL'ye geliyor 60TL'ye garanti için ve Amazon için verilir. Connectgame'den almak mantıklı değil bence.

Şikayetlerin çoğu iade ile ilgili kutusu açılmış ürünü çoğu yer iade almıyor. Normal bir durum.

Mouse 1000 TL 100 TL indirimle 800 TL ye alabiliyorsan tebrikler.

Şikayetlerin çoğu iade ile ilgili kutusu açılmış ürünü çoğu yer iade almıyor. Normal bir durum.
Garanti de sağlamıyorlar.

Geri
Yukarı