Endüstriyel tasarım için laptop önerisi

BilgeS

Centipat
Daha fazla  
Fusion 360, AutoCAD, After Effects gibi 3D modelleme ve animasyon yapma programları kullanacağım maksimum bütçem 20 21k tabii ki daha uygun fiyatlisi olursa müthiş olur. Onerileriniz icin simdiden teşekkürler.

Fusion 360, AutoCAD, After Effects gibi 3D modelleme ve animasyon yapma programları kullanacağım maksimum bütçem 20 21k tabii ki daha uygun fiyatlisi olursa müthiş olur. Onerileriniz icin simdiden teşekkürler.

İşletim sistemi fark etmez macOS kullanabilirim diyorsanız eğer MacBook Air M1 16 GB 512 GB modeli 21-22K. MacBook Air M1 8 GB 256 GB 14K.

Basit işler için m1 yetebilir ama ağır işlerde yeteceğini sanmıyorum.
Bütçeniz 21K üstüne çıkmıyorsa bunu alabilirsiniz.
Ekran yeterli gelmeyebilir. %100 DCI-P3 bir ekran daha iyi olur.

Ekran yeterli gelmeyebilir. %100 DCI-P3 bir ekran daha iyi olur.
P3 Renk gamı önemli mi modelleme için?

4GB VRAM'i var diye bunu önermemiştim de buna da bakabilirsiniz. 8 GB RAM gömülü geliyor bilginize.

MacBook olur sanki.

MacBook'ların ekranları küçük.

22K diyor beni asar bir tik.
P3 Renk gamı önemli mi modelleme için?

4GB VRAM'i var diye bunu önermemiştim de buna da bakabilirsiniz. 8 GB RAM gömülü geliyor bilginize.
Gömlülü geliyor derken. Bilgisayarlardan hiç anlamıyorum daha anlasilir ifade edebilir misiniz?
Ögrenci oldugumu da belirteyim.
R
Basit işler için m1 yetebilir ama ağır işlerde yeteceğini sanmıyorum.
Bütçeniz 21K üstüne çıkmıyorsa bunu alabilirsiniz.
Ryzen olması ne gibi farklılık yaratır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı