Endustri meslek lisesi nasıldır?

Akraba orada okuyor ve dedi ki hiç kavga etmedim yani sigara icen falan oluyor ama bacak cekme falan yok dedi 12'den biri var kavga etmis okuldan atilmis. Ama bazi hocalar okul kotu bir gittin falan diyor anlamadim hangisi doğru.

Değişir. Lisenin iyisi de var kötüsü de. İnsan kalitesi ona göre değişiyor. Ama herkes kötü olamaz herhalde. Ortamlara özenmediğiniz sürece sorun olmaz zaten. Gel Ahmet sen de bizimle tuvalette sigara iç demiyor kimse. Büyüklük taslayana cevap vermeyin yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene endüstri meslekten mezun oldum, 4 yılımı sadece 3 arkadaşla bitirdim diğer sınıflardan hiç tanıdığım olmadı şimdi üniversiteye gideceğim demem o ki her şey sana bağlı sıkıntılı bir tip sana bakıyorsa sen ona bakma gerekirse yolunu değiştir ama illa seni ezmeye çalışırsada kendini ezdirme.

Bu sene endüstri meslekten mezun oldum, 4 yılımı sadece 3 arkadaşla bitirdim diğer sınıflardan hiç tanıdığım olmadı şimdi üniversiteye gideceğim demem o ki her şey sana bağlı sıkıntılı bir tip sana bakıyorsa sen ona bakma gerekirse yolunu değiştir ama illa seni ezmeye çalışırsada kendini ezdirme.
Anladim. HANGI BOLUMDEYDINIZ. Ve okulun ilk gunu ne yapmaliyim

Ben Endüstri Meslek Elek-Elektronik mezunuyum. Kafaya takılacak birşey yok, senin kafada olan insanlarda olacak orada. Arkadaşlık kurabilirsin. 9.Sınıf anlantığın gibi leş ortam vardı ama 10.sınıfta bölümlere dağıtıldıktan sonra düzelmişti ortam.
Ben Elektronik Önlisansıda bitirdim. Şuan bir yıldır işsizim.
Eğer İstanbul'da oturuyorsanız tavsiye ediyorum. Elektronik sektörü sadece İstanbul'da dönüyor. İleride Üniversiteyi Elektronik değilde, Elektrik üzerine okursanız, her ilde iş bulursunuz.

Bu sene ben de gideceğim. Lise ortamı lise gerçekten çok güzeldir. Asıl gerçek dostları orda edinirsin. İlk gün tanışma da herkes yabancılık çeker yavaş yavaş 1-2 hafta herkes birbiriyle kaynaşır. İlk gün birisi illa Whatsapp ve ya Instagram grubu kurarlar. Bu lise de kural gibi bir şey. Ortaokul falan geçici zamandı. Lise ortamına ve arkadaşlara kapanıp dersleri falan unutma. Lise de dersler çok zor olacaktır. Yeni dersler göreceğimiz için. Bütün lise okulları aynıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı