Eneba güvenilir mi?

Hocam doğru aldığınız satıcının ilanını rica etsem atabilir misiniz, bende gerçekten almak istiyorum ancak ikilemde kaldım. Dolandırılırım diye.

Satıcı gamekeyz.net olan mı hocam?
Anladığım kadarıyla şansınıza bağlı hemen de çıkabiliyor tekrar aldığınızda da çıkabiliyor.

Hocam evet gamekeyz.net olan direk key geliyor keyi açacağın zaman video kaydına al ne olur ne olmaz Steam key olarak geliyor Steam'den aktifleştirirsin eğer bu kod kullanılmış gibi hata alırsan raporlayıp satıcıyla iletişime geçersin web üzerinden video kaydını iletirsin İngilizce olarak işte keyi aldım hatalı çıktı yazardın ben öyle yaptım çünkü paramı geri istiyorum dersin para Kinguin'deki cüzdanına veya kartına gelir gene alırsın çok istiyorsan doğru çıkma olasılığı şansına ama yanlış çıkarsa dediğim gibi yaparsın.

Hocam evet gamekeyz.net olan direk key geliyor keyi açacağın zaman video kaydına al ne olur ne olmaz Steam key olarak geliyor Steam'den aktifleştirirsin eğer bu kod kullanılmış gibi hata alırsan raporlayıp satıcıyla iletişime geçersin web üzerinden video kaydını iletirsin İngilizce olarak işte keyi aldım hatalı çıktı yazardın ben öyle yaptım çünkü paramı geri istiyorum dersin para Kinguin'deki cüzdanına veya kartına gelir gene alırsın çok istiyorsan doğru çıkma olasılığı şansına ama yanlış çıkarsa dediğim gibi yaparsın.
Hocam çok teşekkür ediyorum zaman ayırıp yardımcı olduğun için. Dediğin gibi video kaydına alıp öyle yapayım daha garantiye alayım işimi. Tekrardan zahmet edip vakit ayırdığınız için sağolun hocam. Sağlıkla esenlikle kalın

Hocam çok teşekkür ediyorum zaman ayırıp yardımcı olduğun için. Dediğin gibi video kaydına alıp öyle yapayım daha garantiye alayım işimi. Tekrardan zahmet edip vakit ayırdığınız için sağolun hocam. Sağlıkla esenlikle kalın
Hocam bir de rica etsem yanlış anlamazsanız steam hesabınız neydi merak ettim de bakmak istiyorum

Son düzenleme:
Hocam çok teşekkür ediyorum zaman ayırıp yardımcı olduğun için. Dediğin gibi video kaydına alıp öyle yapayım daha garantiye alayım işimi. Tekrardan zahmet edip vakit ayırdığınız için sağ olun hocam. Sağlıkla esenlikle kalın.

Hocam bir de rica etsem yanlış anlamazsanız Steam hesabınız neydi merak ettim de bakmak istiyorum.

Screenshot_2024-01-06-18-07-17-50_a5f05134355d0c28d0e7113add1d3465.jpg

Rica ederim hocam ne demek.

Geri
Yukarı