Eneba Güvenilir mi?

BilgeHun

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Asus Cerberus GTX 1050Ti OC Edition
CPU: Intel Core i5 7400
Anakart: MSI B250M PRO-VD
Bellek: GSKILL RIPJAWS 8GB 3200Mhz, Corsair Vengeance 8GB 3000Mhz
Merhaba, Dark Souls 3 alacağım. Ancak Steam'de pahalı olması nedeniyle internetteki çeşitli sitelere bakmaya başladım. İnternette dolaşırken Eneba isminde bir site buldum ve çok daha uygun bir fiyata satıyor. Sorum ise, bu siteye güvenebilir miyim? Ayrıca daha uygun fiyata satan yerler varsa söyleyebilir misiniz?

Site güvenilir gibi ancak eski genellikle 4, 5-4, 3 gibi puanlar almış ben çok sıkıntı yaşayan görmedim. Opera´nın yeni tarayıcısında ana sayfada hemen çıkıyor. Türkiye'de pek kaynak bulamadım ama forumlarda başlatan arkadaşların çoğusu bir şeyler almış sıkıntı çıkmamış. Bende BF 1 almayı düşünüyorum fiyatı 30'larda bir şeydi.
Yorumlar:

Site güvenilir gibi ancak eski genellikle 4, 5-4, 3 gibi puanlar almış ben çok sıkıntı yaşayan görmedim. Opera´nın yeni tarayıcısında ana sayfada hemen çıkıyor. Türkiye'de pek kaynak bulamadım ama forumlarda başlatan arkadaşların çoğusu bir şeyler almış sıkıntı çıkmamış. Bende BF 1 almayı düşünüyorum fiyatı 30'larda bir şeydi.
Yorumlar:
Bende bf1 almayı düşünüyorum.Ve Revelation 50tl çok ucuz gibi.Sen aldın mı?
Enebadan bugün BF1 revolution aldım.Getplay adlı satıcıdan.Eğer satıcı puanı yüksekse kesinlikle düşünmeden al.3d secure özelliğide mevcut.Hiç düşünme bile

Son düzenleme:

Geri
Yukarı