Eneba Key almak mantıklı mıdır?

sucuklu baklava

Hectopat
Yer
Uganda
Daha fazla  
Selamlar Minecraft almak istiyorum ama kendi sitesinde 24 euro (an itibarıyla 243 TL) ve bir oyuna bu kadar para vermek istemiyorum. Eneba diye bir site gördüm birçok oyunun keylerini satıyorlar ve Minecraft orada 16 euro (162 TL). Aklımda birkaç soru var. Bu site güvenilir midir? Ve neden keyler bu kadar ucuz? Onun dışında oradan alışveriş yapanlar yazarsa çok iyi olur. Nasıl bir deneyim oldu gibisinden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlam dolandırılıcılık, gerçekse de büyük risk, 160TL oraya verip gelip gelmeyeceği meçhul iken 240TL verin orijinal olsun, adamlar Key'i nasıl elde ettiklerini bilemeyiz. Değmez.

Selamlar Minecraft almak istiyorum ama kendi sitesinde 24 euro (an itibarıyla 243 TL) ve bir oyuna bu kadar para vermek istemiyorum. Eneba diye bir site gördüm birçok oyunun keylerini satıyorlar ve Minecraft orada 16 euro (162 TL). Aklımda birkaç soru var. Bu site güvenilir midir? Ve neden keyler bu kadar ucuz? Onun dışında oradan alışveriş yapanlar yazarsa çok iyi olur. Nasıl bir deneyim oldu gibisinden.
Enaba'dan alışveriş yaptım. Sıkıntı çıkmadı, sitede çoğu oyunun keyi satılıyor. Tavsiye değil ama Plati'den 90 liraya her türlü bilgisi değişebilen Premium aldı arkadaşım. 3 aydır sıkıntı yaşamıyor.

Selamlar Minecraft almak istiyorum ama kendi sitesinde 24 euro (an itibarıyla 243 TL) ve bir oyuna bu kadar para vermek istemiyorum. Eneba diye bir site gördüm birçok oyunun Key'lerini satıyorlar ve Minecraft orada 16 euro (162 TL). Aklımda birkaç soru var. Bu site güvenilir midir? Ve neden Key'ler bu kadar ucuz? Onun dışında oradan alışveriş yapanlar yazarsa çok iyi olur. Nasıl bir deneyim oldu gibisinden.

Dolandırıcı oldukları çok açık. Kendi sitesi dışından alınmasının mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Çoğu zaten birkaç gün içerisinde erişilemez oluyor.

Selamlar Minecraft almak istiyorum ama kendi sitesinde 24 euro (an itibarıyla 243 TL) ve bir oyuna bu kadar para vermek istemiyorum. Eneba diye bir site gördüm birçok oyunun Key'lerini satıyorlar ve Minecraft orada 16 euro (162 TL). Aklımda birkaç soru var. Bu site güvenilir midir? Ve neden Key'ler bu kadar ucuz? Onun dışında oradan alışveriş yapanlar yazarsa çok iyi olur. Nasıl bir deneyim oldu gibisinden.

Birçok Minecraft Premium sitesi hesapları çalıyor. Birkaç kez oynarsınız sonra o hesap patlar. 1 kez para verip sınırsız oynayabilmek daha mantıklı değil mi?

Dolandırıcı diyen arkadaşları takmayın, bizim ülkemizde 6 Euro'ya tekabül eden oyunu 2 Euro'ya Key olarak satıyorlar. (oyunalisveris vs.)O zaman bu da dolandırıcılık (!). Asıl sorunuza gelirsek benim bildiğim kadarıyla güvenilir. Alışveriş yapan arkadaşların yazması daha isabetli olur.
Birçok Minecraft Premium sitesi hesapları çalıyor. Birkaç kez oynarsınız sonra o hesap patlar. 1 kez para verip sınırsız oynayabilmek daha mantıklı değil mi?

Hesap değil Key. Düzgün okuyun şu konuları.

Yeni konular

Geri
Yukarı