Eneba'dan oyun alınır mı?

Evet, bedava dağıttılar. Nisan'ın ortasındaydı sanırsam.
İsteyen varsa verebilirim. Eğer veriliyorsa.
Ben türkü falan açıyorum gayet iyi sarıyor. :D
Hocam MP oynayabiliriz sizinle.
Simülasyon oyunları ilgimi hiç çekmiyor, ETS 2 oynarken uykum geliyor, bana havadayken füzenin yerini değiştirebildiğim oyunlar lazım.
Hocam Epic Games aile paylaşımı yapılıyorsa verebilirim.

Epic Games'te dağıtılan Just Cause 4'tü, yani en nefret ettiğim oyunu. Bende de bulunuyor, zevksiz bir arkadaşıma veririm hesabı, Epic Games'in tek iyi yanı bedava oyun dağıtması.
Evet ben de yanlış görmüşüm. Just Cause 4 oyunuymuş. Oyun adları aynı olunca karıştırdım. Just Cause 4 beni de sarmadı kütüphane de boş boş duruyor.

Epic Games'te dağıtılan Just Cause 4'tü, yani en nefret ettiğim oyunu. Bende de bulunuyor, zevksiz bir arkadaşıma veririm hesabı, Epic Games'in tek iyi yanı bedava oyun dağıtması.
Evet ben de yanlış görmüşüm. Just Cause 4 oyunuymuş. Oyun adları aynı olunca karıştırdım. Just Cause 4 beni de sarmadı kütüphane de boş boş duruyor.
Benim Epic Games hesabında olan oyunların toplam değeri 400tlyi gecti. 1 kuruş para vermedim.😁
Benim Epic Games hesabında olan oyunların toplam değeri 400tlyi gecti. 1 kuruş para vermedim.😁
Ve daha da birikiyor. İsteyen varsa aile hesabı ile paylasabilirim ben kullanmiyom.(tek farming19 oynuyorum.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı