Enermax LiqMax III alınır mı?

Soğutucuyu ben önermiştim size, buraya "Evet alınabilir" yazmam çok fayda etmeyecektir ama yine de konuyu takipte olduğumu bilmenizi isterim.

360'ın fansız tarafına takacağım kendi fanlarımı.
ZoomFlow 240X mi yoksa 360 olanı mı?
Biliyorum ama o konuda sizden tekrar cevap alamadım, başkalarına da sorayım dedim. Yurtiçinden de alabileceğim bir alternatif olduğunu bilmek iyi oldu. :)
Soğutucuyu ben önermiştim size, buraya "Evet alınabilir" yazmam çok fayda etmeyecektir ama yine de konuyu takipte olduğumu bilmenizi isterim.
Yani sizinle alaklı değil, çok kaynakta ve yorumlarda almayın demiş. Reddit gibi yerlerde de çok sıcak bakılmıyor:)
360'ın fansız tarafına takacağım kendi fanlarımı.

Biliyorum ama o konuda sizden tekrar cevap alamadım, başkalarına da sorayım dedim. Yurtiçinden de alabileceğim bir alternatif olduğunu bilmek iyi oldu. :)

Ben de öneririm fakat nedense bu markaya çok önyargı var. Kaynak var mı acaba karşılaştırmalı?
Liqtech TR4 modelinde sızdırma sorunları vardı.
Gamers Nexus bununla ilgili iki video paylaştı. Technopat'ın da videosu var.

Ürünün incelemesini soruyorsanız o da var.

Ben de bunu diyorum. Bir üründe sorun var diye sanki tüm ürünleri kronik sorunluymuş muamelesi görüyor.

Ürünleri oldukça iyi ve yurtdışında tercih ediliyor aslında.
Ama bir önyargı oluşmuş mu ondan emin değilim işte. Adamlar direk alma demişler. 10-15 dolar daha ekle Corsair al demişler. Ben de mi öyle yapsam bilemedim. Öte yandan 830 TL de bütçemi çok zorlamıyor.

Bir de çok iyi durumdaki 1-1,5 ay kullanılmış Wraith Prism'i kaça satarım sizce? (Konudan bağımsız, söylemenize gerek yok. :) )

Son düzenleme:

Geri
Yukarı