@Enes3078 ile soru-cevap etkinliği

Rivadex

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Uzun zamandır yapılmayan soru-cevap etkinliklerini yeniden canlandırmaya karar verdim. İlk konuğum ise çoğunuzun da tanıdığı @Enes3078 olacak. Kendisi gördüğüm üzere çok iyi, bilgili ve yardımsever bir insan, çok severim kendisini. O zaman sorulara geçeyim:

1- En sevdiğiniz şarkı nedir?
2- Okuduğum üzere Malatya'da yaşıyorsunuz, peki aslen nerelisiniz?
3- Foruma hangi nedenden dolayı üye olmuştunuz?
4- Süper moderatörlük zor bir görev mi, ailenize ve kendinize zaman ayırabiliyor musunuz?
5- Nasıl bu kadar bilgi sahibisiniz? Çoğu zaman özeniyorum sizin gibi olmaya.
6- İleride hangi mesleği yapmayı düşünüyorsunuz?
7- Nasıl bu kadar aktif olmayı sağlıyorsunuz? @Yener K. hocam kadar olmasa da siz de epey aktifsiniz forumda.

Aklıma gelen sorular şu anlık bu kadar, daha aklıma gelirse sorarım. Diğer üyelerin sorularını da merak ediyorum, bir soruları varsa sorarlarsa sevinirim :). Bu arada seviliyorsunuz, bilginiz olsun 🙃.

1- En sevdiğiniz şarkı nedir?
2- Okuduğum üzere Malatya'da yaşıyorsunuz, peki aslen nerelisiniz?
3- Foruma hangi nedenden dolayı üye olmuştunuz?
4- Süper moderatörlük zor bir görev mi, ailenize ve kendinize zaman ayırabiliyor musunuz?
5- Nasıl bu kadar bilgi sahibisiniz? Çoğu zaman özeniyorum sizin gibi olmaya.
6- İleride hangi mesleği yapmayı düşünüyorsunuz?
7- Nasıl bu kadar aktif olmayı sağlıyorsunuz? @Yener K. hocam kadar olmasa da siz de epey aktifsiniz forumda.

1) Birçok kişi Alan Walker şarkıları sansa da en sevdiğim şarkı Dolores'ten Zombie'dir. Dinleyebilirsiniz :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2) Malatyalıyım ve Malatya'da yaşıyorum.

3) Soru sormaya geldim ve bildiğim şeylerle sorun çözmeye çalışarak buralara kadar geldim. Güzel hikaye değil mi 🙃

4) Süreklilik ve ciddiyet isteyen bir görev. Günün birkaç saatini bura için ayırıyor olsam da ailemle vakit geçiremeyeceğim derecede değil. Ayrıca düşünüldüğü kadar kolay da değil, söyleyeyim :)

5) Bir insana özenmek yerine ondan daha iyi olmaya özenin, bir tavsiyedir. Benim her zamanki yaptığım da budur. Bir başkası gibi olmaktansa neden o kişiden daha iyi olmayayım ki? Forumda insanlara yardım etmek için araştırma yapa yapa bilgimi geliştirdim. Belli bir yerden sonra olay bilgiden çok deneyime dönüşmeye başladı. Bu noktaya getiren ve genelde nokta atışı yapmamın nedeni de bu deneyimdir.

6) Bu yıl İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisli bölümünü kazandım. Gelecekte de bununla paralel bir mesleğe geçiş yapmayı planlıyorum.

7) Son zamanlarda gerek sınavdan dolayı aslında çok aktif olamamıştım. Sonra da moderatörlükten dolayı sorun çözümlerine pek vakit ayıramadım. Buna rağmen sahip olduğum aktifliğin tek nedeni insanlara yardım etme isteği. Bunun için girdiğimi söyleyebilirim. Zaten böyle olmasaydım şu an moderatör de olamazdım :)

Korsan yazılım kullanıyor musun?

Şu an sistemimde hiçbir korsan yazılım bulunmamakta. Gelecekte olur mu bilmem ama 🙃

Kumpirimi ne zaman vereceksin Enes?
Benim de iskenderim var. Siparişimizi bekliyoruz. Teslimat uzun sürüyor, 10 üzerinden 0.1 veriyorum bu yüzden.

Gel Malatya'ya ya da ben geleyim sizin oraya, ısmarlarım. Benim gelip bir de benim ısmarlamam her ne kadar tuhaf olsa da 😁

Kokoreç vs Döner?

Hiç kokoreç yemediğim için döner diyorum.

3 moderatörü engelleme hakkınız olsaydı, ikinci engelleyeceğiniz kişi kim olurdu?

Üçünü de söyleyeyim:
1) @PanzerTR
2) @PanzerTR
3) @PanzerTR
Beni kendi şehrine çağırıp bir de yemek ısmarlatırsa böyle olur :D

Yeni konular

Geri
Yukarı