Enflasyon yüzde kaç?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kebap mı yiyoruz bisküvi mi?

Sizin geminiz batıyor kardeşim. Su alıyor artık.

Sizin derken sen ermeni misin kardeşim Yunan mısın İngiliz misin nesin aynı ülkede yaşıyoruz alo aynı ülkenin vatandaşıyız kardeşiz candaşız şu an ben seninle burada ne kadar mülakaşaya girsem de ikimiz de bir Türk evladıyız atalarımız aynı.

Sizin derken sen ermeni misin kardeşim Yunan mısın İngiliz misin nesin aynı ülkede yaşıyoruz alo aynı ülkenin vatandaşıyız kardeşiz candaşız şu an ben seninle burada ne kadar mülakaşaya girsem de ikimiz de bir Türk evladıyız atalarımız aynı.
Nereye çekiyorsun konuyu? İkinci olarak tabii ki ben bir Türk evladıyım ve bununla gurur duyuyorum! İkinci olarak "sizin" dememin sebebi artık halkla o kadar ayrıştınız ki sizi halktan saymak gittikçe zorlaşıyor. Üçüncü olarak madem candaşız, o zaman kutuplaştırmaya falan çalışma.

1915 Çanakkale savaşında ülkenin ilaç, morfin, sargı bezi tıbbı malzemeleri alacak parası bile kalmamıştı. O zaman bir hemşire 1332 osmanlı cihadiye yüzüğünü ortaya koydu ardından tüm kadınlar takı mücevher ne varsa çıkardı vatanı uğruna ve Çanakkale savaşı öyle sanılanın aksine kolay kazanılmadı insanların bu direnişi olmasaydı şu an bu halde değildik şu anda aynı durum geçerli aynı şekilde bu durumun içinden beraber kurtulacağız gerekirse saatini cebindeki beş kuruş paranı dahi koyacaksın ve hatta en önemlisi canını. Başka bir Türkiye cumhuriyeti yok bu kale son kale. Anlattığım sana boş gelecek anlayana.
Ya ne alaka kardeşim ne alaka? Hangi kısımdan olduğun çok belli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı