Engelli raporu için araba önerisi

Büyük ihtimal life paketini alırız. Daha bulamadık ama bulursak alacağız nasipse. Nasıl araba önerir misiniz? En boş paketinde geri görüş kamerası yok onu biz kendimiz orijinal taktırırız bir de süspansiyonu kötü diyorlar ne düşünüyorsunuz?
Evet oldukça boş bir araç. Chery serisine hiç baktınız mı? En boş paketi bile vag grubundan daha dolu.

Bilemiyorum babama alacağız bu arabayı Cherry'nin arabaları gerçekten çok hoş gözüküyor ama Cherry istemiyoruz. Opel Mokka'nın en dolusundan vazgeçtik sonra Corolla cross aradık ama onu da hiçbir yerde bulamıyoruz. Şimdilik Kamiq, Aceta ve T-roc üçlüsünde kaldık.

Evet oldukça boş bir araç. Chery serisine hiç baktınız mı? En boş paketi bile vag grubundan daha dolu.
Kötü araba önermem diyorsunuz yani değil mi? Çünkü en boş paketi çıkıyor bize

Bilemiyorum babama alacağız bu arabayı Cherry'nin arabaları gerçekten çok hoş gözüküyor ama Cherry istemiyoruz. Opel Mokka'nın en dolusundan vazgeçtik sonra Corolla cross aradık ama onu da hiçbir yerde bulamıyoruz. Şimdilik Kamiq, Aceta ve T-roc üçlüsünde kaldık.

Kötü araba önermem diyorsunuz yani değil mi? Çünkü en boş paketi çıkıyor bize
Yani en kötü size en yakın showroomlara gidip yakından inceleyebilirsiniz. He yok ben garanti marka arayayım diyorsanız vag grubu güzeldir. Suzuki Vitara serisine de bakabilirsiniz AllGrip versiyonları 4x4 modeldir.

Yani en kötü size en yakın showroomlara gidip yakından inceleyebilirsiniz. He yok ben garanti marka arayayım diyorsanız vag grubu güzeldir. Suzuki Vitara serisine de bakabilirsiniz AllGrip versiyonları 4x4 modeldir.
Teşekkür ederim ilginiz için

Hyundai Tuscon 2024 model prime paketini aldık 1.200 liraya inşallah çok büyük kazık değildir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı