Engin “MAJ3R” KÜPELİ Eternal Fire Kadrosunda!

Anlaşamamışlar sözde ama klasik Türk CS takımı. Ufak bir başarısızlıkta bile hemen yükü birisine yıkıp yolluyorlar. Calyx'e varana kadar Pro arenada FPL oynar gibi oynayan Imorr'u gönderselerdi.

Ya aslında takım halinde birbirlerine moral desteği olsun, takımca oynamak olsa gerçekten güzel işler başarabiliriz ama sanki şu an tam takım olamamış gibiyiz daha geçen Mirage Map'ini izliyordum maçı zar zor aldık.

Ya aslında takım halinde birbirlerine moral desteği olsun, takımca oynamak olsa gerçekten güzel işler başarabiliriz ama sanki şu an tam takım olamamış gibiyiz daha geçen Mirage Map'ini izliyordum maçı zar zor aldık.
Evet hocam, üstte bahsettiğim gibi direk biz olmadık birini atalım demeseler, kendilerine biraz zaman tanıyıp kaynaşmaya çalışsalar ortaya güzel işler çıkacak aslında.

Xfloud'unda iyice alışması gerek Mirage maçında izlerken fark ettim hep geç tepki veriyor. Reflexleri yavaş kalıyor oyuna göre. Calyxin gitmesi bir tık üzdü.

Anlaşamamışlar sözde ama klasik Türk cs takımı. Ufak bir başarısızlıkta bile hemen yükü birisine yıkıp yolluyorlar. Calyx'e varana kadar pro arenada fpl oynar gibi oynayan imorr'u gönderselerdi.
Anlaşamamak değil. İGL sorunu var takımda o yüzden calyxi dışarı almak zorunda kaldılar.

Eski günlerdeki gibi bir Major başarısı gelir mi?
Geçtiğimiz Majör, Space Soldiers döneminden daha başarılı geçti bence.
Bu değişikliğin takıma pek yarayacağını sanmıyorum. Ben disiplinli yabancı bir IGL gelmesini isterdim, en azından takımın bazı roundlarda gereksiz koşup ölmelerine ve oyundan hemen düşmelerine bir çözüm bulabilmek açısından.
Umarım yanılırım da IEM Rio'ya katılıp başarılı oluruz.

Geri
Yukarı