Eternal Fire Major'e hak kazandı

Mimar20

Hectopat
Türk temsilcimiz Major'e katılmaya hak kazandı. Space Soldiers dağıldıktan uzun bir süre sonra ortaya çıkan bu takım geçtiğimiz eleme günlerinde harikalar yarattı.
Fanatic ve OG yi yenip Vitality'e ter döktürdü. Şimdi stickerlarını alma zamanı. Major başlayınca stickerlar ve kapsüller çıkacak. İlk işim hunharca kapsül almak olacak. Eternal fire turnuvadaki favori takımlardan biri olmadığı için beklenti çok düşük olacaktır, eğer ki güzel performans sergilerlerse en çok artışı da Eternal Fire'ın stickerları gösterebilir diye düşünüyorum.

Kaynak: HLTV.org - The home of competitive Counter-Strike

1650466219359.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Space Soldiers hiç Major'e çıkabilmiş miydi?
Temsilcimiz Space Soldiers, DreamHack Open Austin'de şampiyon oldu. Finalde rakibi Rogue'yi 2-1'lik skorla geçen ekibimiz, kupanın yanı sıra $50.000'lık ödülün de sahibi oldu.
Fnatic'i almaları şaşırttı. Ancak ilk ligden çıkar ama Legends maçlarında elenir gibi. Vitality'e yenilmeleri normal. Yeni kurulmuş bir takım.
Fnatic ve OG yi yendi vitality e yenilmeleri için çokta geçerli bir sebep yok aslında.

Temsilcimiz Space Soldiers, DreamHack Open Austin'de şampiyon oldu. Finalde rakibi Rogue'yi 2-1'lik skorla geçen ekibimiz, kupanın yanı sıra $50.000'lık ödülün de sahibi oldu.

Fnatic ve OG yi yendi vitality e yenilmeleri için çokta geçerli bir sebep yok aslında.
DreamHack Open turnuvasını kazanmayla Major turnuvasının ne alakası var anlamadım. DreamHack Open Austin A Tier bir turnuva.
Space Soldiers hiç Major'e çıkabilmiş miydi?
ELEAGUE Major: Boston 2018 oynadığımız ilk major turnuvasıydı ve Challenger aşamasında Legends aşamasına kalamadan elenmiştik. Faceit 2018'de ise hiç iddiamız yoktu nerdeyse ve 0 çekmiştik diye hatırlıyorum devamında da disband zaten.

Son düzenleme:
Takım çok güzel ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde hepsi koordineli ve sakin bir iş yaparak bizleri gururlandırdı.

Genel olarak oynayıştan memnunum fakat Woxic bazen çok amatör olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı